« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Başbakan Erdoğan, Carlos'un yaşından korkuyor

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, dün gece katıldığı bir programda Fenerbahçe'nin yeni transferi Roberto Carlos'u değerlendirdi.

DHA
SON GÜNCELLEME

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Trabzon'dan canlı olarak sunulan "Seçim meydanı" adlı programın son bölümünde spor konusunda açıklamalar yaptı.

Başbakan, Fenerbahçe ve Roberto Carlos'la ilgili soruya, "Roberto Carlos' tan beklentilerim fazla. Oyun okuma, topa hakim olma konusundaki özellikleri tartışılmaz. Ama yaşından korkuyorum. İnşallah iyi bir performans ortaya koyar. Deivid' de iyi başladı bu işe. Ayrıca alınan genç çocuklarda çok iyi" şeklinde konuştu.

TRABZONSPOR'UN YANINDAYIZ

Erdoğan, Trabzonspor için soru sorulmamasına karşın, "Trabzonspor' u da konuşmak gerek uyarısı yaparak şöyle dedi: "Trabzonspor İntertoto' da 2 maçta 10 gol attı ve o da iyi bir iş yaptı. Yeni dönemde Trabzonspor yönetimi Trabzon' da ciddi bir tesis yatırımı planlıyor. Bu tesis yatırımı planı ile ilgili olarakta bizde bir çalışma yapıyoruz. Trabzon' un şanına yakışır bir tesisler kompleksi olacak. Bu tesis sahil geçişinde bir bölgede olacak, 500 - 600 dönüm üzerinde bir kompleks ortaya çıkacak ve bu tesis Trabzonspor' a bir güç katacak" diye konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler