Ege Haberleri

  Başbakan Ege’ye geliyor

  Hürriyet Haber
  12.05.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, dört gün içinde Ege’nin dört kentine konuk olacak. Erdoğan, bugün İstanbul’dan uçakla Balıkesir’e gelecek.

  Saat 14.00’te Kuvayi Milliye Meydanı’nda Balıkesirlilere seslenecek olan Başbakan Erdoğan, mitingin ardından Güney Marmara Kalkınma Ajansı Hizmet Binası’nda toplu açılışa katılacak. Valilikten verilen bilgiye göre Başbakan “10 numaralı ilde 10 hizmet alanında 38 tesis ve 946 proje”nin açılışını gerçekleştirecek.
  Erdoğan, yarın saat 11.00’de Manisa’ya gelecek. Saat 12.00’de OSB’de fabrika açılışları yapacak olan Başbakan Erdoğan, Sultan Camisi’nde cuma namazı kılacak ve sonrasında esnaf ziyaretleri yaparak kent turu atacak. Saat 14.30’da Cumhuriyet Meydanı’nda Manisalılara hitap edecek olan Erdoğan, buradan Denizli’ye geçecek, 17.00’de 29 Ekim Bulvarı’nda vatandaşlara seslenecek. Başbakan Erdoğan, saat 18.30’da, Sümer Mahallesi’nde yaptırılan Mükerrem-Mehmet Eke İlköğretim Okulu’nu ve aralarında kervansaray, laboratuvar ve üstgeçit bulunan 15 tesisin toplu açılışını yapacak, İl Özel İdaresi’nin tanker dağıtım törenine katılacak.
  Erdoğan, pazar günü de Uşak’a gelerek Cumhuriyet Meydanı’nda saat 13.30’da vatandaşlara hitap edecek. Başbakan Erdoğan’ın daha önce 2 Haziran olarak belirlenen mitingi 15 gün öne alındı.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı