ANKARA HABERLERİ

Başbakan Davutoğlu, Bingöl'de

AA / İsmail Çimen,Hatice Özdemir
27.02.2016 - 17:16Son Güncelleme :

- Eşi Sare Davutoğlu ile sevgi evini ziyaret eden Davutoğlu, satranç oynadığı çocuğa mağlup oldu

Başbakan Davutoğlu, Bingölde
AA / İsmail Çimen,Hatice Özdemir

BİNGÖL (AA) - Başbakan Ahmet Davutoğlu ve eşi Sare Davutoğlu, Bingöl'de sevgi evinde kalan çocuklarla bir araya geldi.

Çeşitli açılış ve etkinliklere katılmak üzere kentte bulunan Davutoğlu, eşi Sare Davutoğlu ve diğer ilgililerle, 13-18 yaş aralığındaki 40 çocuğun kaldığı sevgi evini ziyaret etti.

Ziyaretinde çocuklarla yakından ilgilenen Davutoğlu, 8'inci sınıf öğrencisi Erkan Koşar ile satranç oynadı. Oyun esnasında Başbakan Davutoğlu'na sık sık 'hocam' diye hitap eden Koşar, oyunun başında uyguladığı stratejinin Davutoğlu'nun hamleleriyle bozulması üzerine "Planım bozuldu" diyerek, ziyarete katılanları güldürdü.

Kurum içi turnuvada derecesi bulunan Erkan Koşar oyunu zor da olsa kazanırken, galibiyetini Davutoğlu'na sarılarak kutladı.

Başbakan Davutoğlu ve eşine ziyarette Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç da eşlik etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Başbakan Davutoğlu, Bingöl'de hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Şubat 2016 tarihinde saat 17 16’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başbakan Davutoğlu, Bingöl'de haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı