BİNGÖL HABERLERİ

Başbakan Davutoğlu Bingöl’e geliyor

AA / Aydın Arık
25.02.2016 - 16:01Son Güncelleme :

- AK Parti Bingöl İl Başkanı Seven, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun 27 Şubat Cumartesi günü Bingöl’e geleceğini bildirdi.

Başbakan Davutoğlu Bingöl’e geliyor
AA / Aydın Arık

BİNGÖL (AA) - AK Parti Bingöl İl Başkanı Yılmaz Seven, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun 27 Şubat Cumartesi günü Bingöl’e geleceğini bildirdi.

Seven, yaptığı yazılı açıklamada, Başbakan Davutoğlu’nun, toplu açılış törenlerine katılmak ve halkla buluşmak için Cumartesi günü saat 12.00’da Bingöl’e geleceğini kaydetti.

Toplu açılış töreninin ardından Davutoğlu’nun halka hitap edeceğini ifade eden Seven, şunları kaydetti:

"Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu, Bingöl’deki programda kanaat önderleri, sivil toplum örgütleri ve meslek kuruluşlarıyla da bir araya geleceği ve programa Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, AK Parti Bingöl Milletvekili Enver Fehmioğlu, Kalkınma Bakanı Yardımcısı Yusuf Coşkun’un da eşlik etmesi bekleniyor. Sayın Genel Başkanımız ve Başbakanımız, Cumartesi günü bizlerle olacaktır. Sayın Başbakanımız, ilk olarak halkımızla bir araya gelecek ve gün boyu çeşitli temaslarda bulunacaktır. Halkımızın da her zamanki gibi Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’na sevgisini göstereceğinden ve coşkulu bir şekilde karşılayacağından eminim. Çünkü, Bingöl, Başbakanımızın gönlünde apayrı bir yere ve öneme sahiptir. Bunun farkında olan Bingöl halkı, 27 Şubat günü büyük bir coşkuyla bir kez daha Başbakanımızı bağrına basacaktır."

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bingöl haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bingöl ilinden Başbakan Davutoğlu Bingöl’e geliyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2016 tarihinde saat 16 01’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başbakan Davutoğlu Bingöl’e geliyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı