Sivas Haberleri: Başbakan Ahmet Davutoğlu, İç Güvenlik Paketi'ne ilişkin, "İki hafta önce bu yasa tasarısının tekrar gündeme gelmesini uzatmıştık, geçen hafta uzattık. Acaba (sağduyulu bir şekilde muhalefet partileri bir karar beyan ederler mi?) diye. Karar beyan etmek yerine demek ki bu arada perde arkasında görüşmeler yaptılar, bazı konularda mutabık kaldılar ki bir anda birbirleriyle anlaşması mümkün olmayan partiler bir çizgide buluştular. HDP bunun öncülüğünü yapıyor, CHP destek veya fiilen kürsü işgallerine yöneliyor, MHP de bunlara destek veriyor. Bu tablo ibret verici bir tablodur" dedi.

SİVAS HABERLERİ

Başbakan Ahmet Davutoğlu, İç Güvenlik Paketi'ne ilişkin, "İki hafta önce bu yasa tasarısının tekrar gündeme gelmesini uzatmıştık, geçen hafta uzattık. Acaba (sağduyulu bir şekilde muhalefet partileri bir karar beyan ederler mi?) diye. Karar beyan etmek yerine demek ki bu arada perde arkasında görüşmeler yaptılar, bazı konularda mutabık kaldılar ki bir anda birbirleriyle anlaşması mümkün olmayan partiler bir çizgide buluştular. HDP bunun öncülüğünü yapıyor, CHP destek veya fiilen kürsü işgallerine yöneliyor, MHP de bunlara destek veriyor. Bu tablo ibret verici bir tablodur" dedi.

AA / Orhan Canbulatel
20.02.2015 - 14:31Son Güncelleme :

YEREL HABERLER SİVAS

AA / Orhan Canbulatel

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Sivas haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Sivas ilinden Başbakan Ahmet Davutoğlu, İç Güvenlik Paketi'ne ilişkin, "İki hafta önce bu yasa tasarısının tekrar gündeme gelmesini uzatmıştık, geçen hafta uzattık. Acaba (sağduyulu bir şekilde muhalefet partileri bir karar beyan ederler mi?) diye. Karar beyan etmek yerine demek ki bu arada perde arkasında görüşmeler yaptılar, bazı konularda mutabık kaldılar ki bir anda birbirleriyle anlaşması mümkün olmayan partiler bir çizgide buluştular. HDP bunun öncülüğünü yapıyor, CHP destek veya fiilen kürsü işgallerine yöneliyor, MHP de bunlara destek veriyor. Bu tablo ibret verici bir tablodur" dedi. hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 20 Şubat 2015 tarihinde saat 14 31’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başbakan Ahmet Davutoğlu, İç Güvenlik Paketi'ne ilişkin, "İki hafta önce bu yasa tasarısının tekrar gündeme gelmesini uzatmıştık, geçen hafta uzattık. Acaba (sağduyulu bir şekilde muhalefet partileri bir karar beyan ederler mi?) diye. Karar beyan etmek yerine demek ki bu arada perde arkasında görüşmeler yaptılar, bazı konularda mutabık kaldılar ki bir anda birbirleriyle anlaşması mümkün olmayan partiler bir çizgide buluştular. HDP bunun öncülüğünü yapıyor, CHP destek veya fiilen kürsü işgallerine yöneliyor, MHP de bunlara destek veriyor. Bu tablo ibret verici bir tablodur" dedi. haberi güncellenecektir.

SİVAS NAMAZ VAKİTLERİ

15 Aralık 2017, Cuma
 • İmsak
  05:52
 • Guneş
  07:39
 • Öğle
  12:38
 • İkindi
  15:02
 • Akşam
  17:16
 • Yatsı
  18:51
Sayfa Başı