« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Başarıya şaşırdım

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, göreve ilk geldiğinde bordo mavili takımın kısa sürede bugün bulunduğu noktaya geleceğini kendisinin de tahmin etmediğini söyledi.

Adnan SUNGUR
SON GÜNCELLEME
Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, yerel bir TV’deki spor programında çarpıcı açıklamalar yaptı. Göreve başladığı zaman kendisine şüpheyle bakıldığını belirten Ziya Doğan, ‘Bu yüzden ne yapacağımı kestiremiyordum. Bordo mavili takımı ilk aldığımda, bugünkü noktaya geleceğimizi düşünmüyordum. Ama kısa sürede büyük mesafeler katettik’ dedi ve şunları söyledi:

Yönetimden çok büyük destek aldım. Takımın geldiği noktadan ve yaptıklarımdan sonra şimdi herkes bana güveniyor ve tüm camia sahipleniyor. Artık şampiyonluk için mücadele edecek durumdayız. Bu çok güzel bir duygu. Takımda kanat oynayan Volkan ve Emrah 3-5-2 sisteminin oyuncuları. Kendilerini 4-4-2’de görevlendiriyorum. Bu rollerine alışmaya çalışıyorlar.’

Doğan dünkü antrenmanda fırtına gibi esti. Futbolcularının istediklerini yapamadıklarını gören Doğan, ‘Yerinizi kaybetmeyin’, ‘İnsanı delirtmeyin’, ‘Rakibe alan bırakmayın’ diye bağırdı. Doğan’ın sert uyarılarından etkilenen futbolcuların çok daha istekli, arzulu çalıştığı gözlendi. Trabzonspor teknik direktörü istediklerini yapan futbolcularını da övdü.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz