« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Başarılı olacağımıza inanıyorum"

TFF 1. Lig ekiplerinden Göztepe'nin teknik direktörü Hüseyin Kalpar, sezona yoğun şekilde hazırlandıklarını belirterek, lig mücadelesinde başarılı olacaklarına inandığını söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
40 kişilik ekiple Bolu'daki bir otelde yeni sezon hazırlıklarını sürdüren sarı-kırmızılı ekibin teknik direktörü Kalpar, AA muhabirine iyi bir kamp dönemi geçirdiklerini ifade ederek, eksik futbolcuların kampa katılmasıyla hazırlıklarını tamamlayacaklarını bildirdi.

Transfer çalışmalarının devam ettiğini, yeni transfer edilen futbolcuların kamp sürecinde uyum sorununu aştığına dikkati çeken Kalpar, şunları kaydetti: “Kamp ortamında çok mutluyuz çünkü yeni oyuncularımız takıma uyum sağladı, aile olarak çalışıyoruz. Bu sene başarılı olacağımıza inanıyorum. Ligimiz enteresan bir lig çünkü kimin ne zaman ve nasıl yükseleceği, küme düşeceği belli olmuyor. Kaç yıldır bunu yaşıyoruz. Şampiyonluğun garanti olmadığı, son haftaya kadar belli olmadığı bir lig. Dolayısıyla çekişmeli ve heyecanlı olan ligimizin bu sene de aynı heyecanı taşıyacağına inanıyorum. Biz de bu ligde başarılı olmak için çalışacağız.”

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler