« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Başarılı olacağım

Galatasaray'ın, Turkcell Süper Lig'in yeni ekiplerinden Bucaspor'dan transfer ettiği ve 3 yıllık sözleşme imzaladığı Mehmet Battal, sarı-kırmızılı formayla başarılı olacağına inandığını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Polat Renaissance Otel'de gerçekleştirilen Futbol Plus Yılın Oscarları ödül törenine katılan Mehmet Battal, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, artık büyük bir kulübün parçası olduğunu ifade etti.

“Büyük bir takıma geldim. Umarım bu takıma layık olurum” diyen Battal, sözlerini, “Bunun için elimden geleni yapacağım. Kendimi hazır hissettiğim için buraya geldim. Her şeyin yolunda gideceğine inanıyorum” diye sürdürdü.

Sarı-kırmızılı taraftarları bir önce golleriyle tanıştırmak için sabırsızlandığını bildiren Mehmet Battal, “Taraftarlarımızı en kısa zamanda gollerimle buluşturmaya çalışacağım. Çünkü işim gol atmak. Atacağım gollerle takımımın şampiyonluğuna katkı sağlayabilirsem, ne mutlu bana. Artık büyük bir kulübün parçası oldum. Ona layık olmaya çalışacağım. Galatasaray'da başarılı olacağıma inanıyorum” diye konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler