Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Başarılı bir sezon geçirdik

Beko Basketbol Ligi play-off çeyrek final 3. maçında Efes Pilsen'e 85-78 mağlup olan Pınar Karşıyaka'nın başantrenörü Hakan Demir, “Başarılı olduğumuzu düşündüğümüz bir sezonu geride bıraktık” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Demir, maçtan sonra düzenlediği basın toplantısında, karşılaşmanın play-off'a yakışır bir mücadeleye sahne olduğunu, maçın sonunda kazanabilecek duruma geldikleri müsabakayı, kaçırdıkları boş atışlar nedeniyle mağlup tamamladıklarını söyledi.

Oranlara bakıldığında düşük yüzdelerle hücum ettiklerinin görüldüğünü vurgulayanDemir, şöyle devam etti:
“Sezon boyunca iyi bir mücadele veren takımı tebrik ediyorum. Yönetim de hem Avrupa'da hem Türkiye'de iyi organize ettiler. Benim bulunduğum 2 sezonda Karşıyaka'da, Avrupa'daki üst düzey kulüplerde ne varsa vardı. Karşıyaka taraftarı da büyük taraftar, en büyük basketbol taraftarı, kendilerine hayranlık duymamak mümkün değildi. Hayranlığım onlara her maçta biraz daha arttı, onlara da teşekkür ediyorum. Bir sezonu iyisiyle, kötüsüyle bitirdik. Bizim hafızamızda başarılı olduğumuzu düşündüğümüz bir sezonu geride bıraktık, takdir kamuoyunun. Karşıyaka basketbol takımında ileriye dönük genç oyuncular var, her sezon daha yukarıya gidecektir.'

Stanojevic ise Efes Pilsen'i tebrik ederek, “Maça iyi başlamamıza rağmen sonunu getiremedik. Sezon boyunca iyi bir performans gösteren takımın bir parçası olmaktan gurur duyuyorum” dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz