"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Başarabiliriz!

Dünya genelinde ve sınırlarımızda yaşanan sorunlarla ilgilenmek zorunda kalacağımız bir süreçteyiz.

Güneş ve Plüton arasındaki olumlu açı, kendimizi güçlü hissedeceğimiz bir döneme işaret ediyor.
Bu olumlu ve enerjik açıyı iki gündür yazdığımız kendini rahat ifade edebilme, politik olmayı başarma, fikir alışverişlerine açık olma etkileriyle bütünleştirebilirsek, karanlık yollardan uzak durmayı başarabiliriz.
Hepinize keyifli hafta sonları, sağlık ve sevgiyle kalın...

KOÇ 21 Mart-19 Nisan

Aşk hayatınız, çocuklarınızı ilgilendiren konular ve yaratıcılık gerektiren projeler açısından önemli bir süreçtesiniz. Maddi konularda hareket ederken dikkatli olmalısınız.

BOĞA 20 Nisan-20 Mayıs

Evde yapılacak değişiklikler, dekorasyon, tadilat, taşınma, alım satım vb konuların ön planda olduğu bir süreçtesiniz. İmzalar atılabilir, anlaşmalar yapılabilir.

İKİZLER 21 Mayıs-21 Haziran

İletişim yeteneğinizin iş hayatınızda ve önemsediğiniz işlerde faydasını görebileceğiniz bir süreçtesiniz. Güzel bir seyahat ya da anlaşma gündemde.

YENGEÇ 22 Haziran-22 Temmuz

Maddi konulara daha dikkatli yaklaşmanız, planlar yapmanız gerekiyor. Belli ödemelerin söz konusu olabileceği bir süreçtesiniz. Arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz.

ASLAN 23 Temmuz-22 Ağustos

Kendinizi enerjik ve güçlü hissedebileceğiniz bir süreçtesiniz. Önümüzdeki haftalarda pek çok proje ve fikrinizi uygulama şansı bulabilirsiniz. Şans sizden yana!

BAŞAK 23 Ağustos-22 Eylül

Yalnız başınıza hareket etmek isteyeceğiniz bir süreçtesiniz. Yoğun tempolu işler söz konusu olabilir. Üretkenliğiniz artıyor. Sosyal açıdan keyifli saatler geçirebilirsiniz.

TERAZİ 23 Eylül-22 Ekim

Geçen ayın koşuşturması geride kaldı ama bu ay içerisinde ev ve iş arasında mekik dokuyabilirsiniz veya bu alanlardaki konular vakit alabilir.

AKREP 23 Ekim-21 Kasım

Burcunuzdaki Satürn, pek çok alanda yorulmanıza neden oluyor. Ama önümüzdeki ayın ortalarına doğru çabalarınızın boşa gitmediğini göreceksiniz.

YAY 22 Kasım-21 Aralık

Birkaç gün içinde olumlu bilgiler edinebilir veya hoş haberler alabilirsiniz. Farklı seyahat ya da ziyaretlerin söz konusu olabileceği altı haftalık bir süreçtesiniz.

OĞLAK 22 Aralık-19 Ocak

Maddi açıdan önemli gelişmelerin yaşanabileceği altı haftalık süreçtesiniz. Ortak kaynak kullanımı gerektiren işler ve işbirlikleri hızlanabilir.

KOVA 20 Ocak-18 Şubat

İkili ilişkilerinizin, ortaklıkların ve işbirliklerinin ön planda olduğu altı haftalık süreçtesiniz. Sevgilinizle ilişkinizde bir gelişme yaşanabilir.

BALIK 19 Şubat- 20 Mart

Aşk hayatınızda sürprizlere açık süreçtesiniz. Güzel sözler iyi hissetmenizi sağlayabilir. İçerisinde bulunduğunuz yoğun 6 haftalık süreç düşünüldüğünde romantizm size iyi gelecektir.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI