Ege Haberleri

EGE

  Başar’a tehdit davası

  Hürriyet Haber
  01.02.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Denizli’de Devlet Hastanesi Başhekimi Remzi Başar ve laborant döven genç eşi Deniz Başar, yıllar önce boşandığı doktoru tehdit ettiği iddiasıyla yargılanıyor.

  DENİZLİ Devlet Hastanesi Başhekimi Remzi Başar'ın genç eşi Deniz Başar'ın laborant Dilara Tuyji'yi dövmesiyle yaşanan skandal, hafızalardan silinmeden yeni bir olay ortaya çıktı. Dr. Başar'ın 9 yıl önce boşandığı Dr. Zerrin Demirci'yi yeni eşiyle tehdit ettiği öne sürüldü.

  Hapisleri isteniyor

  MERKEZ 1. Nolu Sağlık Ocağı doktorlarından Zerrin Demirci'yi telefonla tehdit edip, hakaret ettikleri iddiasıyla Başar çifti hakkında geçen ağustos ayında Denizli 2. Sulh Ceza Mahkemesi'nde 10 aya kadar hapis ve 1 milyon liraya kadar para cezası ödemeleri istendi.

  Tehdit ve hakaret

  İDDİANAMADE, Dr. Demirci'nin Deniz ve Remzi Başar tarafından evden telefonmla aranarak ölümle tehdit ve hakaret edildiği belirtildi. İddiaların, Türk Telekom tutanağıyla belirlendiği, ayrıca tehditleri, Dr. Zerrin Demirci'nin ailesinin de paralel telefondan dinlediği kaydedildi.

  Bir çocukları var

  BAŞAR'dan 9 yıl önce boşanan ve bu evlilikten bir çocuk sahibi olan Dr. Demirci, ‘‘Konu yargıya intikal etti. Yorum yapamam'' dedi. Dr. Başar, iddiaları yalanladı, ‘‘Ayrıldığım eşimi tehdit etmem için neden yok. Kararı mahkeme verecek, gerçek ortaya çıkacak'' diye konuştu.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı