İSTANBUL HABERLERİ

Başakşehir'de yaşlıların yüzü gülüyor

DHA
30.03.2016 - 16:25Son Güncelleme :

Başakşehir'de yaşlıların yüzü gülüyor

DHA

İSTANBUL(DHA) BAŞAKŞEHİR Belediyesi ilçede ikamet eden yaşlılarını ziyaret ederek, yüzlerini güldürüyor.Yıl boyu devam eden ziyaretlerde yaşlıların ihtiyaçları belirlenerek, kendilerine temsilci atanıyor.

BİR HAFTA DEĞİL YIL BOYU HİZMET

Başakşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü koordinatörlüğünde gerçekleşen ziyaretler ''bir hafta değil yıl boyu hizmet'' sloganı ile tüm yıl devam ediyor. Müdürlük tarafından özel olarak oluşturulmuş ekipler tespit edilen ilçenin en yaşlılarının evlerini ziyaret ediyor.

HER YAŞLININ BİR TEMSİLCİSİ VAR

Belirlenen evlerde gerçekleşen ziyaretlerde ekipler hane sakininin temsilcisi olarak atanıyor. Başakşehirli yaşlı vatandaşlar belediye ye kadar yorulmadan temsilci ile irtibata geçebiliyor. Vatandaşlar ile sürekli irtibatta olan temsilciler vasıtası ile evde bakım, hasta yatağı, evde sağlık gibi tüm ihtiyaçlarında tek bir kişi ile muhatap olarak tüm ihtiyaçlarını daha kısa sürede karşılayabiliyor.(FOTOĞRAF)

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İstanbul haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İstanbul ilinden Başakşehir'de yaşlıların yüzü gülüyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2016 tarihinde saat 16 25’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başakşehir'de yaşlıların yüzü gülüyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı