BARTIN HABERLERİ

Bartın Valisi'nden kan bağışı kampanyasına destek

DHA
31.03.2016 - 18:19Son Güncelleme :
DHA

Ayhan ACAR/BARTIN, (DHA)- BARTIN Valisi Seyfettin Azizoğlu, Kızılay için düzenlenen kan bağışı kampanyası kapsamında kan verdi.

Türk Kızılayı Bartın Şubesi'nce, Valilik girişindeki salonda gerçekleştirilen kan bağışı kampanyasına Vali Seyfettin Azizoğlu da destek verdi. Vali Azizoğlu, şöyle konuştu:

"Vatandaşlarımızın yılda bir kez kan vermeleri onların sağlıkları açısından önemlidir. Vatandaşlarımızı bu manada kan vermeye davet ediyorum. Aynı zamanda gerçekleştirdiğimiz bu kan bağışları ile ülkemizin her yerinde kana ihtiyaç duyan vatandaşlarımızın tedavi olmaları sağlanacaktır. Kan bağışında bulunan vatandaşlarımıza da teşekkür ediyorum. Bartın’da da bir kan merkezi oluşturarak kendi kan merkezimiz vasıtasıyla ihtiyaç duyulan kanı hastalarımızın hizmetine sunacağız."

FOTOĞRAFLI
 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bartın haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bartın ilinden Bartın Valisi'nden kan bağışı kampanyasına destek hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2016 tarihinde saat 18 19’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bartın Valisi'nden kan bağışı kampanyasına destek haberi güncellenecektir.

BARTIN İLÇELERİ

Sayfa Başı