BARTIN HABERLERİ

Bartın Valisi Azizoğlu: "Basın Çalışmalara Katkı Sağlıyor"

IHA
23.07.2015 - 18:00Son Güncelleme :

BARTIN VALİSİ SEYFETTİN AZİZOĞLU 24 TEMMUZ BASIN BAYRAMI NEDENİYLE AÇIKLAMALARDA BULUNDU

IHA

Bartın Valisi Seyfettin Azizoğlu, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı nedeniyle açıklamalarda bulundu.
Azizoğlu “İçinde bulunduğumuz iletişim çağında basın, iletişimin temel taşlarından ve demokrasinin işlemesini sağlayan en önemli kurumlarından biri olarak, bireylerin gerçekleri öğrenmesini ve düşüncelerini ifade etmesini sağlayan etkili bir araçtır” dedi.
Basın Bayramı nedeniyle kutlama da yapan Vali Azizoğulu şöyle devam etti: “Basının; doğru, yansız ve hızlı biçimde bilgi ve haber vermesi, olumsuzlukları sorgulaması, kamuyu ilgilendiren konu ve olaylarda kamuoyu oluşturması, toplumu aydınlatma işlevini yerine getirirken meslek ilkelerini ve etiğini gözetmesi, kişilik haklarına, kişilik değerlerine, özel yaşama saygı göstermesi, basın yayın ilkelerine titizlikle riayet etmesi, basınımızı dünya ölçeğinde önemli ve saygın bir konuma getirmiş olacaktır. İlimizdeki basın yayın kuruluşlarının çalışmalarında gösterdikleri duyarlılık takdirle karşılanmaktadır. Bartın’daki basın yayın çalışanlarının sorumluluk bilinciyle yaptıkları ve yapacakları duyarlı çalışmalar, ilimizin her alanda başarıya ulaşmasına büyük katkı sağlayacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle ilimiz genelinde zor koşullarda, özveriyle görev yapan tüm basın çalışanları ile basın yayın kuruluşlarının 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramlarını kutlar, çalışmalarında başarılar dilerim.”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bartın haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bartın ilinden Bartın Valisi Azizoğlu: "Basın Çalışmalara Katkı Sağlıyor" hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 23 Temmuz 2015 tarihinde saat 18 00’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bartın Valisi Azizoğlu: "Basın Çalışmalara Katkı Sağlıyor" haberi güncellenecektir.

BARTIN İLÇELERİ

BARTIN NAMAZ VAKİTLERİ

13 Aralık 2017, Çarşamba
 • İmsak
  06:12
 • Guneş
  08:02
 • Öğle
  12:56
 • İkindi
  15:14
 • Akşam
  17:29
 • Yatsı
  19:07
Sayfa Başı