BARTIN HABERLERİ

Bartın Üniak’ta Görev Değişimi

IHA
20.10.2015 - 15:33Son Güncelleme : 20.10.2015 - 15:34

BARTIN ÜNİAK BAŞKANLIĞI'NA MÜZEYYEN ÖNDER GETİRİLDİ

IHA

ÜNİAK Bartın İl Başkanlığı’nda Ömer Yılmaz’ın istifasının ardından göreve Müzeyyen Önder getirildi.
ÜNİAK Bartın İl Başkanlığı görevine Bartın Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi 4. sınıf öğrenci Müzeyyen Önder atandı.
Göeve gelişinin ardından değerlendirmelerde bulunan Önder, "Bizlerde Haydi Bismillah diyerek Allahın izniyle göreve başladık. Bundan bir yıl önce Kredi Yurtlar Kurumu Başkanlığıyla başladığım görevde hanım komisyon başkanlığı yatım ve şimdide ÜNİAK başkanlığıyla getirildi. Göreve gelmemizin ardından hemen çalışmalara başladık. Anket çalışmalarımızla, üye tanışma toplantılarımızda ve 11 saatlik gece etkinliklerimizde vizyonumuz, projelerimiz vhususunda oy kayıplarımız hakkında yaptığımız görüşmelerden olumlu sonuçlar aldık ve almaya da devam ediyoruz" dedi.
Bartın’da yapacakları projeler bulunduğunu da kaydeden Önder, "Öğrencilerin sürekli nabzını yoklamak açısından anket çalışmalarımızı artıracağız ve bunu devamlı hale getireceğiz. ÜniAK toplantılarımızı ve etkinliklerimizi özellikle üniversitenin kantininde ve cafelerde icra edeceğiz. Hanımlarımız ve erkek kardeşlerimiz için her hafta düzenli şekilde ev sohbetlerimizi düzenleyeğiz. Bilgi çağındayız ve siyaset kesinlikle bilgiye,araştırmaya dayanan bir olgu olduğu için yönetim ve yürütmemizin kütüphanesini oluşturup üyelerimiz ve AK gönüldaşlarımızla sohbetlerimizde belgelere dayanarak bilgi vermelerini sağlayacağız. Artık başka görüşten olan arkadaşların kuru gürültülerine karşılık benim AK gönüllü kardeşim onlarla siyasi tartışmalardan çekinmeyip gerektiği noktalarda cevap vermesini bilecek" diye konuştu.
Gençleri ÜNİAK çatısı altında buluşmaya davet eden Önder şöyle devam etti: "Diğer bir husus olarak basını ve medya aletlerini iyi şekilde kullanıp Bartın üniAK gücünü ve neler yapabileceğini ortaya koyacağız. Üniversiteli kardeşlerimiz için AK evler projemizi önümüzdeki dönemlerde hayata geçirmek adına alt yapıyı sağlamaya çalışıyoruz. İlerleyen zaman içinde Bartın da bulunan sivil toplum kuruluşlarını ve derneklerimizi ziyaret edeceğiz. Vekilimiz sayın avukat Yılmaz Tunç ve vekil adayımız sayın Ahmet Bensiz’e ÜNİAK’a ve üniversite gençliğine verdikleri destekten dolayı sonsuz minnetlerimizi sunar,üniversite ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerimizi iletiriz. Son olarak istikrarlı bir Türkiye için, gençliğin ve aydın geleceğin için gel kardeşim sende bize katıl diyoruz."

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bartın haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bartın ilinden Bartın Üniak’ta Görev Değişimi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 20 Ekim 2015 tarihinde saat 15 33’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bartın Üniak’ta Görev Değişimi haberi güncellenecektir.

BARTIN İLÇELERİ
  BARTIN NAMAZ VAKİTLERİ
  22 Eylül 2017, Cuma
  • İmsak
   04:48
  • Guneş
   06:30
  • Öğle
   12:55
  • İkindi
   16:20
  • Akşam
   18:57
  • Yatsı
   20:27
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı