BARTIN HABERLERİ

Bartın TSO Başkanı Çakır: "Gazeteciler İsimsiz Kahramanlardır"

IHA
24.07.2015 - 18:05Son Güncelleme :

BARTIN TSO BAŞKANI CİHAT ÇAKIR, 24 TEMMUZ BASIN BAYRAMI NEDENİYLE DEĞERLENDİRME YAPTI

IHA

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (BARTIN TSO) Başkanı Cihat Çakır, 24 Temmuz Basın Bayramı nedeniyle değerlendirmede bulundu.
Çakır yaptığı açıklamada, “Basın yayın kuruluşları toplumumuzun haber alma ihtiyacını karşılamaları açısından son derece önemli kurumlarımızdır. Bu kurumları ayakta tutan ve onların işlevlerini yerine getirmesini sağlayan basın - yayın çalışanları ise bu kurumların isimsiz kahramanlarıdır. Sansürün kaldırılması ve ifade hürriyetinin sağlanması, basın tarihinin en önemli dönüm noktalarındandır. Basın sektörü, vatandaşlarımızın her konudan haberdar olma ve demokrasinin sağlıklı işlemesi adına önemli görev üstlenmektedir. Basın aynı zamanda her hangi bir konu üzerinde kamuoyu oluşturmada da önemli bir araçtır. Ülkemizin ve şehrimizin gelişimi, halkımızın bilgilendirilip bilinçlendirilmesi ve kamuoyunda gerekli hassasiyetlerin oluşturulmasında basın sektörünün çok önemli katkıları bulunuyor. Tüm gazetecilerin ve basın mensuplarımızın mesleklerinde uzun yıllar sağlık ve esenlik içinde çalışmalarını diliyor ve bu önemli günü en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bartın haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bartın ilinden Bartın TSO Başkanı Çakır: "Gazeteciler İsimsiz Kahramanlardır" hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Temmuz 2015 tarihinde saat 18 05’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bartın TSO Başkanı Çakır: "Gazeteciler İsimsiz Kahramanlardır" haberi güncellenecektir.

BARTIN İLÇELERİ

BARTIN NAMAZ VAKİTLERİ

23 Mart 2018, Cuma
 • İmsak
  05:16
 • Guneş
  06:43
 • Öğle
  13:03
 • İkindi
  16:28
 • Akşam
  19:12
 • Yatsı
  20:33
Sayfa Başı