BARTIN HABERLERİ

Bartın Kızılay Bilgilendirildi

IHA
28.02.2015 - 11:10Son Güncelleme :

BARTIN EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ TOPLUM DESTEKLİ POLİSLİK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ GÖREVLİLERİ SAHTE PARA OLAYLARINA KARŞI TÜRK KIZILAYI BARTIN ŞUBESİ ÇALIŞANLARINI BİLGİLENDİRDİ.

IHA

Bartın Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü görevlileri sahte para olaylarına karşı Türk Kızılayı Bartın Şubesi çalışanlarını bilgilendirdi.
Bartın’da ve ilçelerinde yaşayan vatandaşların sahte para olaylarında mağdur duruma düşmemesi için Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü görevlileri tarafından Bartın ili ve ilçelerinde sürdürülen bilgilendirme faaliyetleri aralıksız olarak devam ediyor. Suç ve suçluyla mücadele amacıyla büyük bir kararlılıkla sürdürülen bilgilendirme çalışmaları kapsamında Türk Kızılayı Bartın Şubesi çalışanları da bilgilendirildi. Bartın Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü görevlilerince Türk Kızılayı Bartın Şubesi çalışanlarına yapılan ziyaret esnasında başta sahte para olayları olmak üzere çeşitli suç olayları ile ilgili olarak bilgilendirme yapıldı. Yüz yüze yapılan bilgilendirme amaçlı görüşmede görevli polisler benzer olaylarla karşılaşılması halinde en yakın kolluk kuvvetlerine ihbarda bulunulmasını istediler. Konu ile ilgili olarak yapılan ihbarların büyük bir gizlilik içerisinde değerlendirildiği bilgilerini de veren polisler, 155 Alo Polis ihbar telefonunun kullanılmasını istediler. Bilgilendirmeler ziyareti esnasında Bartın Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü görevlileri tarafından özel olarak hazırlatılan el broşürlerinin yanı sıra buzdolabı süsü diye de tabir edilen magnetler, ıslak mendiller, araç kokuları ve balonlar gibi değişik hediyeler da takdim edildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bartın haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bartın ilinden Bartın Kızılay Bilgilendirildi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Şubat 2015 tarihinde saat 11 10’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bartın Kızılay Bilgilendirildi haberi güncellenecektir.

BARTIN İLÇELERİ
BARTIN NAMAZ VAKİTLERİ
24 Kasım 2017, Cuma
 • İmsak
  05:56
 • Guneş
  07:43
 • Öğle
  12:49
 • İkindi
  15:16
 • Akşam
  17:32
 • Yatsı
  19:08
Diğer iller için Namaz Vakitleri »
Sayfa Başı