Eğitim Haberleri

EĞİTİM

  Bartın İl Milli Eğitim Müdürü'nün yılbaşı mesajı: Hristiyanlık propagandası

  DHA
  24 Aralık 2014 - 14:07Son Güncelleme : 24 Aralık 2014 - 14:09

  BARTIN Milli Eğitim Müdürü Yaşar Demir, okul müdürlerinin cep telefonlarına gönderdiği mesajda, yılbaşı kutlamalarının 'Hristiyanlık propagandası' olduğunu ileri sürerek, bu kutlamaların çocukların bilinçaltını işgal etmesine fırsat verilmemesini istedi.

  Bartın İl Milli Eğitim Müdürünün yılbaşı mesajı: Hristiyanlık propagandasıİl Milli Eğitim Müdürü Yaşar Demir, yılbaşı nedeniyle kentteki 108 okul müdürünün cep telefonuna mesaj gönderdi.

  Mesajda şöyle denildi:
  "Kıymetli yönetici arkadaşlarım; yaklaşan yılbaşı nedeniyle yüzde 99’u Müslüman olan bu güzel Anadolumuzun anasınıfı, anaokulu ve tüm okullarımızda çocuklarımıza Anadolu insanının gelenek ve görenekleri ile bağdaşmayan, Hristiyanlık propagandası olan noel-yılbaşı kutlamalarının çocuklarımızın bilinçaltını işgal etmesine fırsat vermeyerek, milli bir hassasiyet sergileyeceğiniz için şimdiden teşekkür ederim."

  Milli Eğitim Müdürü Yaşar Demir, mesajı kendisinin attırdığını belirterek, şöyle devam etti:
  "Ama arkadaşlar herhalde Hristiyanlık propagandası şeklinde bir şeyler yapmışlar. Hristiyanlıkla ilgili herhangi bir şeyimiz yok. Herkesin dinine saygımız var. Mesaj orada gayet açık."

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı