BARTIN HABERLERİ

Bartın’da Teknik Destek Programı Bilgilendirme Ve Eğitim Toplantısı Gerçekleşti

IHA
23.10.2015 - 18:30Son Güncelleme :

BAKKA TARAFINDAN BARTIN'DA TOPLANTI DÜZENLENDİ

IHA

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı, Bartın Yatırım Destek Ofisi ev sahipliğinde Teknik Destek Programları Bilgilendirme ve Eğitim Toplantısı yapıldı.
Bartın Halk Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda programa ilişkin başvuru, değerlendirme ve uygulama dönemlerine ile ilgili Teknik Destek Programları bilgilendirme ve eğitim toplantısı yapıldı. Toplantıya Yerel Yönetimler, Kamu Kurumları Temsilcileri, Meslek Odaları ve Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri katıldı. Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı Bartın Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Osman Bahadır Kalecik ve Program Yönetim Birimi Başkanı Irmak Göksu Çağlı tarafından verilen eğitim de Teknik desteğin amacının, bölgedeki yerel aktörlerin bölgesel kalkınma açısından önem arz eden, ancak kurumsal kapasite eksikliği nedeniyle hazırlık ve uygulama aşamalarında sıkıntı ile karşılaşılan çalışmalarına destek sağlama olduğu belirtildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bartın haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bartın ilinden Bartın’da Teknik Destek Programı Bilgilendirme Ve Eğitim Toplantısı Gerçekleşti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 23 Ekim 2015 tarihinde saat 18 30’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bartın’da Teknik Destek Programı Bilgilendirme Ve Eğitim Toplantısı Gerçekleşti haberi güncellenecektir.

BARTIN İLÇELERİ

BARTIN NAMAZ VAKİTLERİ

15 Aralık 2017, Cuma
 • İmsak
  06:13
 • Guneş
  08:03
 • Öğle
  12:57
 • İkindi
  15:15
 • Akşam
  17:29
 • Yatsı
  19:07
Sayfa Başı