BARTIN HABERLERİ

Bartın’da 2015 Yılı KOBİ Ve Yöresel Değerler Mali Destek Programları Eğitim Toplantısı Yapıldı

IHA
25.02.2015 - 18:14Son Güncelleme :

BARTIN’DA, BATI KARADENİZ KALKINMA AJANSI (BAKKA) TARAFINDAN ‘2015 YILI KOBİ VE YÖRESEL DEĞERLER MALİ DESTEK PROGRAMLARI’ KAPSAMINDA EĞİTİM TOPLANTISI YAPILDI.

IHA

Bartın’da, Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) tarafından ‘2015 Yılı KOBİ ve Yöresel Değerler Mali Destek Programları’ kapsamında eğitim toplantısı yapıldı.
BAKKA 2015 Yılı KOBİ ve Yöresel Değerler Mali Destek Programları kapsamında Bartın’da yapılan eğitim toplantısı Halk Eğitim Merkezi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Yapılan eğitim toplantısına, kamu kurum ve kuruluşları, özel sektör, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve çok sayıda üniversite öğrencisi katıldı.
Eğitim toplantısında ilk olarak BAKKA Program Yönetim Birimi Başkanı Irmak Göksu Çağlı tarafından katılımcılara, KOBİ ve Yöresel Değerler Mali Destek Programları Bilgilendirme sunumu, Kalkınma Ajansları Yönetim Sistemi (KAYS) ve proje fikrinin oluşturulması ve projenin hazırlanması konularında bilgilendirme yapıldı.
Ardından BAKKA Program Yönetim Birimi Uzmanı Medine Merve Yollar tarafından proje hazırlanması, mantıksal çerçevenin oluşturulması ve KAYS’a giriş konularında katılımcılara detaylı bir sunum yapıldı. Programın son oturumunda BAKKA Program Yönetim Birimi Başkanı Irmak Göksu Çağlı ve İzleme Değerlendirme ve Raporlama Birimi Uzmanı Ahmet Kubilay Çağlı tarafından, bütçe hazırlama esasları, bütçe hazırlanırken dikkat edilmesi gereken hususlar, detaylı açıklama ve örneklerle katılımcılara anlatıldı.
Katılımcılardan gelen soruların detaylı bir biçimde ve örneklerle yanıtlandığı eğitim toplantısı sonunda katılımcılara katılım belgesi verilmesiyle son buldu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bartın haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bartın ilinden Bartın’da 2015 Yılı KOBİ Ve Yöresel Değerler Mali Destek Programları Eğitim Toplantısı Yapıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2015 tarihinde saat 18 14’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bartın’da 2015 Yılı KOBİ Ve Yöresel Değerler Mali Destek Programları Eğitim Toplantısı Yapıldı haberi güncellenecektir.

BARTIN İLÇELERİ
BARTIN NAMAZ VAKİTLERİ
21 Kasım 2017, Salı
 • İmsak
  05:53
 • Guneş
  07:39
 • Öğle
  12:48
 • İkindi
  15:17
 • Akşam
  17:34
 • Yatsı
  19:09
Diğer iller için Namaz Vakitleri »
Sayfa Başı