« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Barthez: Tanımadığım bir kulüpten gelen teklifi reddettim

Fransa Milli Takımı'nın kalecisi Fabien Barthez, tanımadığı bir kulüpten gelen transfer teklifini reddettiğini söyledi.Son zamanlarda bazı gazetelerde adı Trabzonspor ile anılan ünlü kaleci, Fransa'nın ünlü spor gazetesi L'Equipe'e yaptığı açıklamada, 2 yıl daha futbol oynadıktan sonra futbolu bırakmayı düşündüğünü belirterek, futbola ilk başladığı Toulouse takımına dönmek istediğini kaydetti.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Dünya Kupası'nda final oynayan Fransa Milli Takımı'nın kalesini koruyan 35 yaşındaki file bekçisi, Marsilya ile sözleşmesinin dolmasının ardından kulüp arayışlarını sürdürüyor. Barthez, “Futbol oynadığım sürece milli takımın kalesini korumak isterim, ama sanırım gelecek maç itibariyle kadroda olmayacağım. 2 yıl daha oynamak istiyorum, ancak kariyerimin sonuna gelmiş de olabilirim. Tanımadığım bir kulüpten gelen transfer teklifini reddettim” dedi.
1998 yılında Dünya şampiyonu olan Fransa Milli Takımı'nın kalesini koruyan Barthez, Marsilya'nın yanı sıra Monaco ve Manchester United takımlarında da forma giymişti.

Bunları da Beğenebilirsiniz