« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Baroni: Sonuna kadar...

Fenerbahçe'nin Brezilyalı futbolcusu Cristian Baroni, sarı-lacivertli takımın hedeflerine ulaşması için sonuna kadar savaşacağını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Cristian, Fenerbahçe Dergisi'nin Aralık ayı sayısında yer alan röportajında, Fenerbahçe'nin hedefinin her zaman, katıldığı bütün turnuvalarda başarıya ulaşmak olduğunu belirterek, "Bu sene de hedeflerimiz arasında Türkiye Ligi, UEFA Kupası ve Türkiye Kupası şampiyonlukları var. Bu da demek oluyor ki Fenerbahçe hangi kulvarda yarışırsa yarışsın, her zaman için en iyisini hedefler. Fenerbahçe'nin hedefini kendi hedefim olarak biliyorum ve bunun için sonuna kadar savaşacağım. Zaman zaman puan kayıpları yaşayacağız, bu da kaçınılmaz" ifadelerini kullandı.

"TÜRK OYUNCULARLA ÇOK İYİ ANLAŞIYORUZ"

Takımdaki Türk oyuncularla çok iyi anlaştıklarını vurgulayan Cristian, "Onların bana gösterdiği sevgi, şefkat ve ilgi mükemmel. Her ne kadar aynı dili konuşmasak da bu yardımseverlik ve birbirimize olan sevgiden dolayı arkadaşlık ilişkilerimiz her zaman en üst düzeyde oluyor. Zaten Türk oyuncuların benden önce de Brezilyalı futbolcularla oynamış olmaları ve bizim kültürümüzü yakından tanıyor olmaları nedeniyle, geldiğim günden beri hiçbir problem yaşamadım" dedi.

"GÖREVİMİ YAPIYORUM"

Brezilyalı futbolcu, takımda görevini yaptığını ifade ederek, "Ama kişisel bakmak yerine, her şeye takım olarak bakmak gerek. Çünkü ne kadar gol atarsanız atın, bir maçı takım kazanır veya takım kaybeder. Oyuncu buna katkıda bulunur. Eğer biz yenik durumdaysak, tüm oyuncuların yapacağı tek şey gol atmak, attırmaya çalışmak ve buna katkıda bulunmaktır. Bütün takım arkadaşlarımın bu düşünceyle hareket ettiğine inanıyorum" diye görüş belirtti.

Fenerbahçe formasıyla gol atmaktan mutluluk duyacağını dile getiren Cristian, "Umuyorum, bundan sonra atacağım gollerle Fenerbahçe taraftarını mutlu etmekle birlikte, ağları havalandırarak kendime de mutluluk veririm" ifadesini kullandı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz