« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Baroni: Golü idmanlarda çalışmıştık

Fenerbahçeli futbolcu Cristian Baroni, Beşiktaş ile Fenerbahçe'nin 2-2 berabere kaldığı maçta attığı golü, “Organize olarak atılan bir goldü, barajın hatası ile alakası yok” sözleriyle değerlendirdi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Cristian Baroni, karşılaşmanın ardından yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamada, zorlu karşılaşmadan 1 puan ile ayrıldıklarını ifade etti. Baroni, derbi karşılaşmaların önemli olduğunu belirterek, “Bizim için zordu. 3 puan için gelmiştik ama 3 puan alamasınız bile 1 puan da önemlidir bu tarz maçlarda. Bu 1 puanın önemini belki son hafta bile görebilirsiniz” şeklinde konuştu.

Baroni, attığı gole ilişkin ise, “Organize olarak atılan bir goldü, barajın hatası ile alakası yok. Alex bana bıraktı topu, idmanlarda çalıştığımız bir şeydi bu. Ben de vurdum ve güzel bir gol oldu. Böyle maçlarda bir kere geliyor bu fırsatlar, bunu denemeniz lazım. Denedim ve çok güzel bir gol oldu. İdmanların semeresini burada gördük” dedi.

Golden sonraki sevinç hareketine ilişkin için ise Baroni, “Bilica ile aramızda olan bir sevinme yöntemiydi, bunu programlamıştık. Böyle bir gol atarsam ona koşacaktım. Ona doğru koştum ve bunu yaptım” ifadelerini kullandı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz