Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Barlardan cephanelik çıktı

  Çetin AYDIN/İSTANBUL
  11 Ocak 2015 - 19:23Son Güncelleme : 11 Ocak 2015 - 19:22

  Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, son dönemde cinayet, yaralama ve silahlı kavgaların yaşandığı 3 bara operasyon düzenledi.

  Operasyonlarda aranan 8 kişi yakalandı. İki pompalı tüfek, 4 tabanca, pala ve çok sayıda mermi ele geçirildi.
  Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, cinayet olayının yaşandığı D’lüx Nişantaşı, adam yaralama ve silahlı kavgaların yaşandığı İmza ve Sobe adlı barlara eş zamanlı baskın yaptı. D’lüx Nişantaşı’nda yapılan aramada 1’i ruhsatlı 4 tabanca, 40 mermi, 2 pompalı tüfek ve 1 kuru sıkı tabanca bulundu. İmza’da ofiste 100 mermi, 1 pala, bir müşterinin cebinden 10 adet mermi çıktı. Sobe’de ise uyuşturucu ve adam yaralamadan aranan 3 kişi yakalandı. Barlarda silahlarla ilgili 5 kişi de gözaltına alındı. Barlara sigara içme, geç kapatılma ve kaçak işçi çalıştırmaktan da idari işlem yapıldı.

  KURŞUN YAĞMURUNA TUTMUŞLARDI

  Geçtiğimiz yıl Aralık ayında, Valikonağı Caddesi’ndeki D’Lüx Nişantaşı adlı eğlence kulübüne üzerlerindeki tabancayla girmek isteyen 4 kişi ile bar görevlileri arasında çatışma çıkmıştı. Vedat Topçu’nun hayatını kaybettiği olayda Baycan Ş. ve İhsan Ç. de yaralanmıştı. Olaya karıştığı tespit edilen E.E., D.G.ve A.Ö. operasyonla yakalanmıştı.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı