Gündem Haberleri

  Bariyerde kriz

  Murat DELİKLİTAŞ/DHA
  27.07.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Direksiyon hâkimiyetini kaybeden sürücünün otomobili bariyerlere saplandı. Mucize eseri ölümden dönen sürücünün yakınları, kaza yerini çığlıklarıyla inletti.

  İstanbul Üsküdar’da dün sabah otomobiliyle Kadıköy yönüne giden Aytekin Altun direksiyon hâkimiyetini kaybetti. Altun’un otomobili yan dönerek bariyere girdi, Altun’un sağ ayağı bariyerin altında kaldı. Otomobil, bariyere saplı halde 5 metre daha ilerlerken, sürücü koltuk ile demir bariyer arasında sıkıştı. Tesadüfen arkadan gelen akrabalarının haber vermesiyle olay yerine gelen sağlık görevlileri, yaralıyı sıkıştığı yerden çıkarmak için çalışmalara başladı.

  Ayağında kırık var

  Sağlık ekipleri Altun’a serum takarken, itfaiye ekipleri de araç kapılarını ve bariyerleri kesmeye başladı. 1 saat 15 dakika süren çalışmaların ardından sıkıştığı yerden çıkarılan Aytekin Altun, ambulansla hastaneye kaldırıldı. Altun’un sol bacağının kırıldığı ve sağ ayağında kesik olduğu belirtildi. Altun’un hastaneye kaldırılmasından sonra olay yerine gelen 2 kadın akrabası otomobili gördükten sonra sinir krizleri geçirdi. Akrabalarının yaşadığını söylemeleri üzerine rahatlayan kadınlardan biri, “Bu araçtan nasıl çıktın Aytekin?” diyerek şaşkınlığını dile getirdi.

  Kendini yerlere attı

  Aytekin Altun’un hastaneye kaldırılmasından sonra olay yerine gelen 2 kadın akrabası otomobili gördükten sonra sinir krizleri geçirdi. Altun’un öldüğünü düşünen yakınları kendilerini yere atarak ağladı.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı