Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Barış'ın son görüntüleri

  Hürriyet Haber
  03 Temmuz 2007 - 12:04Son Güncelleme : 03 Temmuz 2007 - 13:53

  Muğla’nın Bodrum İlçesi'nde geçtiğimiz Cuma günü geçirdiği trafik kazasında ağır yaralanan ve kaldırıldığı hastanede yaşam mücadelesi veren sanatçı Barış Akarsu’nun son görüntülerini, Almanya’dan tatile gelen gurbetçi ailenin çektiği ortaya çıktı.


  Akarsu’nun kaza geçirdiğini öğrenen ve bugün hastaneye gelen Büyüktunca Ailesi görüntülerini basın mensuplarına dağıttı.

  Almanya’nın Neuss kentinden yaşayan 48 yaşındaki Hakan Büyüktunca ve eşi Zuhal Büyüktunca, tatil için geldikleri Clup Flipper Tatil Köyü’nde hayranı oldukları Barış Akarsu’yu mini DVD kamera ile görüntüledi. Almanya’da bir temizlik firması sahibi olan Hakan Büyüktunca'nın çektiği görüntülerde, Akarsu’nun kazadan 4 saat önce tatil köyüne araba kullanarak gelişi, Merve Sevi ile birlikte şakalaşması ve arabadan inme anı görülüyor.

  TV dizisinden tanıdıkları Akarsu’yu görür görmez kameraya aldıklarını belirten Hakan Akarsu, “Daha sonra kendisi ile tanışma ve sohbet etme fırsatı bulduk. Alçak gönüllü, mütevazi bir insan, bir arkadaş canlısı gibi bize davrandı. Çok kısa bir süre içinde yakın bir ilişki kurduk. Geçirdiği kazayı öğrenince şok olduk. Dualarımız Barış’ın yaşaması için olacak” dedi.

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı