« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Barış, Fener’e mi gidiyor!

Cimbom’dan ayrılması söz konusu olan Barış Özbek’in adı ezeli rakip F.Bahçe ile anılıyor. Kazım’ı alırken sıkıntı yaşamayan G.Saray’ın sorun çıkarmayacağı ileri sürüldü.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

FENERBAHÇE’nin sözleşmesini feshettiği Colin Kazım’ın G.Saray’a imza atmasından sonra gözler, sarı lacivertli takımın yapacağı hamleye çevrildi. Aykut Kocaman’ın kurmak istediği mücadeleci takım için önerilen bir isim dikkat çekici; Barış Özbek. G.Saraylı yöneticilerin, sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan gurbetçi futbolcuyla henüz masaya oturmamış olması, onun gözden çıkarıldığı şeklinde yorumlanırken tarafların tıpkı F.Bahçe-Kazım ayrılığında olduğu gibi benzer bir yol izleyebileceği konuşuluyor.

Kocaman’ın şartı var

Fenerbahçe’nin, menajerinin de teklif ettiği gurbetçi futbolcuyu bonservis ücreti ödemeden kadrosuna katacağı ileri sürüldü. Colin Kazım transferinde sarı lacivertlilerin engeliyle karşılaşmayan sarı kırmızılıların da Barış Özbek’in ezeli rakibine gitmesine ses çıkarmayacağı iddia edildi.
Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman’ın da özel hayatı nedeniyle zaman zaman sıkıntılar yaşayan Barış konusunda çekinceleri olduğunu ve oyuncunun kendisine çeki düzen vermesi durumunda bu transfere onay vereceği öğrenildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz