Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Barış Akarsu için söylediler

  Sertan AYDEMİR/EREĞLİ(Zonguldak), (DHA)
  09 Temmuz 2007 - 11:53Son Güncelleme : 09 Temmuz 2007 - 16:18

  Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’ndeki festivalde konser veren Murat Boz, Deniz Seki ve Özcan Deniz, şarkılarını Barış Akarsu için söyledi.

  Ereğli’deki 14’ncü Uluslararası Sevgi, Barış, Dostluk, Kültür Festival’nin son gününde Murat Boz, Deniz Seki ve Özcan Deniz konser verdi. Sahilde düzenlenen konseri yaklaşık 100 bin kişi izledi. Sahneye ilk çıkan Murat Boz’a özellikle genç kızlar büyük ilgi gösterdi. Murat Boz, konserin sonunda önünde Barış Akarsu’nun resmi, arkasında ise ‘Seni asla unutmayacağız’ yazılı tişörtle sahneye çıktı. Murat Boz, Barış Akarsu için Erkin Koray’ın ‘Estarabim’ şarkısını seslendirdi.

  Daha sonra sahneye çıkan Deniz Seki ilk şarkısının ardından konser alanını dolduran kalabalığı görünce duygulanıp gözyaşlarını tutamadı. Şarkılarıyla binlerce kişiye keyifli bir gece geçirten Deniz Seki’ye elpek bezinden şal ve çilek reçeli hediye edildi.

  Deniz Seki çilek reçelini kendisini kilolu gösteren magazin basınına vermek istediğini söyledi. Ereğli Belediye Başkanı Murat Sesli ise, Deniz Seki’nin kilolu olduğu yönünde çıkan haberlere ilişkin, “Ben kulise girdim, Deniz hanım kilolu değil, selülitleri de yok” dedi. Ne olduğunu anlayamayan Deniz Seki, “Nasıl yani, ne demek istediniz başkanım” deyince, Başkan Sesli sessiz kaldı. Deniz Seki daha sonra, Barış Akarsu için şarkı söylerken, trafik kazaları hakkında konuşma yaptı.

  Gecede en son Özcan Deniz sahneye çıktı. Özcan Deniz de, Haluk Levent’in ‘Hani benim olacaktın’ şarkısını Barış Akarsu için söyledi. Konser havai fişek gösterileriyle sona erdi.

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı