« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bariç ve Faruk

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Hulki İLGÜN

Yani bu Fener'i koca bir sezon eleştire eleştire bir hal oldum ki sormayın gitsin. Sizler de keyifli bir pazar sabahı ‘‘İşte Fener kazandı be adam. Hala niye şaşkınsız?’’ diye söylenebilirsiniz.

İnsaf be kardeşim.. Koca bir sezon top oynamamışsın, gele gele bugünlere gelip, İstanbulspor karşısında sözüm ona önce taraftarlarına, daha sonra yeni yönetime kendini affettireceksin değil mi? Nerdee, nerde o Fener nerde? Ara ki bulasın...

Hava şahane, saha güzel, 30 bin seyircinin yaklaşık tamamı Fenerbahçeli... Eee o halde neyiniz eksik be çocuklar? Üstelik Federasyon'u, hakemleri, hepsi karşınızda. Öncelikle onlardan intikamınızı alsanıza.. Ama siz de haklısınız. Kadro bu, teknik yönetim bu, sonuç da bu.

Düşünün, koskoca Fenerbahçe takımı, İstanbulspor maçına çıkıyor, 10 kişi defans ağırlıklı takım, tek bir golcüye Boliç'e emanet.. İlk yarı bırakın gol atmayı, ne olur ilaç için iki direk arasına bir şut atılsın diye bekliyorum nerdeyse maç bitiyor, en ufak bir şut yok. Ümitle transfer edilen Faruk yine yanda oturuyor. Bariç efendi, oynatmama inadında keçi gibi ısrar ediyor. Oyunun son 20 dakikasında aklına geliyor ve haftalardır unutulan o Faruk son dakikada golünü atıp, Fenerbahçe'yi galip getiriyor.

Son sözüm yine sana Bariç efendi.. Sen bir anlamda çıldırmışsın. Sen inatla bir türlü takıma koymadığın Faruk'a dua et. O beğenmediğin Faruk İstanbulspor karşısında hem seni, hem Fenerbahçe'yi kurtardı.Bunları da Beğenebilirsiniz