« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Baric ortada kaldı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

F.Bahçe'nin Hırvat çalıştırıcısının sezon sonundaki durumu henüz belli değil. Yönetimle lig bittikten sonra masaya oturacak olan Hırvat çalıştırıcı, anlaşma sağlanamaması halinde bir başka Türk kulübünde de çalışabileceğini söylüyor...

Görüştüğü iki Avusturya kulübü, teknik direktör sorununu çözdü...

İkisi de buldu

Ligin devre arasında daha önce çalıştırdığı Avusturya'nın iki takımı Casino Salzburg ve Rapid Wien'den teklif alan F.Bahçe Teknik Direktörü Otto Bariç, iki kulübün teknik adam sorununu çözümlemesiyle ortada kaldı. Bariç şimdi Türkiye'de kalmak istiyor ve Fenerbahçe ile anlaşma zemini arıyor.

Masaya oturacaklar

Çanakkale Dardanelspor maçı sonrasında Başkan Aziz Yıldırım ile masaya oturacak olan Hırvat Teknik Direktör, son günlerdeki demeçleriyle sarı lacivertli takımda kalmak istediği mesajını veriyor. Bariç, eğer Fenerbahçe ile anlaşamazsa bir başka Türk kulübünde de çalışabileceğini söylüyor.

Gözler görüşmede

Profesyonel bir düşünce içinde olduğunu da vurgulayan Bariç, İspanya'dan da zaman zaman teklif aldığını ve takımın şampiyonluk yarışında olduğu bu dönemde şimdilik bunları cevaplamadığını ileri sürdü. Şimdi gözler iki hafta sonraki Bariç- Yıldırım görüşmesine çevrildi.

Bariç daha esnek

İki tarafın görüşmede şartlarını ortaya koyarak yeni sezon için kıyabıya bir pazarlık yapması bekleniyor. Fenerbahçe Teknik Direktörü Otto Bariç'in, bu görüşmede daha esnek bir görüntü çizeceği, fısıltılar arasında. Yöneticilerin bir bölümünün ise yeni bir teknik direktörden yana olduğu söyleniyor.

ŞAMPİYONLUĞA ENDEKSLİ

F.Bahçe'de saatler şampiyonluğa ayarlı. Ligin kalan 5 haftasında herşeyin kendi lehlerine gelişeceğini iddia eden sarı lacivertliler önümüzdeki sezon da Şampiyonlar Ligi'nde mücadele etmeyi hedefliyor.

İki süper yeter

Bariç, Ç.Dardanelspor maçından sonra yönetime vereceği raporla takımın eksiklerini bildirecek. Ligde kalan 5 maçı kazanarak mutlu sona ulaşacaklarını ifade eden Bariç, Baliç, Abdullah, Ogün gibi yıldızları beğendiğini her fırsatta dile getirerek, ‘‘Bu futbolculardan herhangi biri alınırsa F.Bahçe Şampiyonlar Ligi'nin tozunu atar’’ dedi.

Uche ile Okocha'nın Türk vatandaşı olarak oynaması halinde bir yabancı daha almaya hak kazanacak olan sarı lacivertliler, santrfor arayışını gizli gizli sürdürüyor. Brezilyalı Dodo'dan sonra Fransa liginde oynayan Dropnjak'ı da takibe alan yönetim Mayıs'ta atacağa kalkacak.

Bunları da Beğenebilirsiniz