« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Baric gün sayıyor

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Geldiği günden beri hep eleştirilen, takıma iyi futbol oynatamadığı gerekçesiyle yönetimin ve taraftarların tepkisini çeken Hırvat teknik direktörle anlaşma yapılmayacak. Ancak transfer çalışmaları onun verdiği rapor doğrultusunda yürütülecek.

YOLLAR AYRILDI

Fenerbahçe Teknik Direktörü Otto Bariç, takımı şampiyon yapsa da, yapmasa da sezon sonunda gönderilecek. Sarı lacivertli takımın Hırvat teknik direktörü ile Başkan Aziz Yıldırım masaya oturacak ama anlaşmanın olmayacağı belirtildi. Fenerbahçe, önümüzdeki sezon kesinlikle başka bir hocaya teslim edilecek.

YARARLI OLAMADI

Yönetimden yakın kaynaklardan edinilen bilgilere göre, Bariç'in geldiği günden beri yıldızlar topluluğu Fenerbahçe'ye hiçbir şey veremediği ifade ediliyor. Sarı lacivertli taraftarların da olumsuz futbola her geçen gün daha fazla tepki göstermesi yönetimi de hoca konusunda karar vermeye yöneltiyor.

RAPORUNU VERECEK

Bariç, bu hafta içinde hazırladığı raporu yönetime verecek. Takımın transfer politikası Hırvat hocanın vereceği rapor doğrultusunda yürütülecek. Aynı zamanda yeni teknik direktörün de görüşlerine başvurulacak. Fenerbahçe yönetimi seneye büyük bir ihtimalle yabancı bir çalıştırıcıyla yoluna devam edecek.Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler