« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Baric gonderiliyor

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Sarı lacivertlilerin yeni yönetimi, takım şampiyon olsa da olmasa da önümüzdeki sezon Otto Bariç ile çalışmayacak. Bariç'in yerine Antiç, Osieck, Mustafa Denizli ve Yılmaz Vural'ın isimleri geçiyor.

Yollar ayrılıyor

Fenerbahçe yönetimi, sezon sonunda takım şampiyon olsa da olmasa da Teknik Direktör Otto Bariç ile yollarını ayıracak. Bir yıllık sözleşmesi olan Hırvat çalıştırıcının bu sezon takıma pozitif futbol oynatadığına ve futbolcularla uyum sağlayamadığına inanan yönetim yeni isimler aramaya başladı.

Antiç süre istedi

Başkanlığa seçilmeden önce İspanya'nın Atletico Madrid takımını çalıştıran ünlü Yugoslav teknik adam Antiç'i alacağını söyleyen Başkan Aziz Yıldırım bu konuda temaslarını hızla sürdürüyor. Birkaç gün önce telefon görüşmesi yapılan Antiç'in F.Bahçe'den sezon sonuna kadar zaman istediği öğrenildi.

Osieck gündemde

Yönetim Antiç'in olmaması halinde bile başka bir yabancı ile çalışmayı arzuluyor. Bu isimler arasında Kocaelispor Teknik Direktörü Holger Osieck'in de ismi var. Türk futbolunu ve Fenerbahçe'yi yakından tanıdığı için Alman çalıştırıcının Antiç'in en büyük alternatifi olduğu belirtiliyor.

Türk adaylar

Yönetim öncelikle yabancı teknik adamlar üzerinde duruyor ama iki Türk çalıştırıcının ismi de toplantılarda gündeme geliyor. Bu isimler Milli Takım Teknik Direktörü Mustafa Denizli ve G.Birliği Teknik Direktörü Yılmaz Vural. İstenilen yabancılar alınmazsa iki Türk çalıştırıcıya gidilecek.Bunları da Beğenebilirsiniz