"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Barda striptiz

Osman Merzeci, Serra Tokar’dan boşandıktan sonra Melis Murathanoğlu ile flört etmeye başlamıştı.

Genç sevgiliyle gençleşen Merzeci, geçtiğimiz günlerde İstanbul gecelerinde sürpriz bir görüntü verdi.
Enerjisiyle gençlere taş çıkaran Merzeci, Nişantaşı’ndaki Biber Bar’da sevgilisi Melis Murathanoğlu ile yaptığı dans sonrası terleyince üzerini değiştirirken, Sözcü gazetesi muhabirinin objektifine işte böyle yakalandı.
O sırada yoldan geçenler, dans ederken soyunup giyinen Merzeci’nin striptiz yaptığını sandı!

Kıbrıs’ta İstanbul eğlencesi

İstanbul gecelerinin popüler adreslerinden Kaff;f, işletmecisi Mehmet Davran ve mekanın DJ’i Burak Şahin ile bir geceliğine Golden Cage’e taşındı. Kıbrıs’taki Cratos Premium Hotel’in içinde hizmete giren vden Cage’de düzenlenen partiye Demet Sağıroğlu, Betül Demir, Murat Dalkılıç, Sinem Bayer ve Arte Tahir gibi ünlü isimler de katıldı.

VIP dergisi internette

Türkiye’nin ilk ve en eski sosyete dergisi VIP, ‘vipmag.com.tr’ ile artık internette de yayında. İş dünyasından cemiyet hayatına, sanattan teknolojiye kadar pek çok konunun yer aldığı dergi sayfaları, bundan böyle vipmag.com.tr’de.

Kendi mayosunu hazırlıyor

Tasarımcılığa soyunan Deniz Berdan, ‘DB’ adında bir mayo koleksiyonu hazırlıyor. İlk mayo koleksiyonunu geçtiğimiz yaz Penti için hazırlayan Berdan, DB’yi üst grup ve alt grup olmak üzere iki ayrı konseptte düşündüğünü açıkladı. Berdan, her tasarımda olduğu gibi mayo koleksiyonunun da bir hikayesi olduğunu, tasarımlarını nisanın ikinci yarısında satışa çıkaracağı için şimdilik hikayeyi gizli tuttuğunu söyledi. 

Dostlarla kutlama

Cengiz Karavan, eşi Ayfer Toprak Karavan’a Kıbrıs’ta sürpriz bir doğum günü partisi düzenledi. Dostlarını Girne’deki Mercure Otel’de ağırlayan Karavan, eşi için Misina Restoran’ı da kapattı. Kutlamada davetliler fasıl eşliğinde eğlendi.

X