ÇANAKKALE HABERLERİ

Barbaros Sosyal Yaşam Evi'ne Bilgisayar Odası

DHA
28.03.2016 - 18:37Son Güncelleme :

Barbaros Sosyal Yaşam Evi'ne Bilgisayar Odası

DHA

ÇANAKKALE Belediyesi Barbaros Sosyal Yaşam Evi, katılımcılarına daha kaliteli hizmet sunabilmek için her geçen gün kendini geliştiriyor. Bu kapsamda hazırlanan bilgisayar odası katılımcıların hizmetine açıldı.

Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü işbirliği ile ayrıca bilgisayar işletmeciliği kursu başlatılarak, yaklaşık 35 kadının mesleki eğitim kursu alması sağlanacak. Çanakkale Belediyesi kadının her alanda güçlenmesi ve kendini yetkin hissetmesi adına Sosyal Yaşam Evlerinde çalışmalarını sürdürüyor. Esenler, Barbaros ve Troia Sosyal Yaşam Evleri üç farklı bölgede, ücretsiz olarak kent halkına hizmet vermeye devam ediyor.

Burak GEZEN / ÇANAKKALE, (DHA)

FOTOĞRAF

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çanakkale haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çanakkale ilinden Barbaros Sosyal Yaşam Evi'ne Bilgisayar Odası hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Mart 2016 tarihinde saat 18 37’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Barbaros Sosyal Yaşam Evi'ne Bilgisayar Odası haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı