Spor Barajımız çöktü
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Barajımız çöktü

Mustafa Denizli, Bursaspor beraberliği sonrasında küplere bindi

İkinci golü yedikleri pozisyonda baraj hatası yaptıklarını ifade eden F.Bahçe Teknik Direktörü, ‘‘Maçın 90 dakika olduğunu unutursan ve büyük takımı gibi oynamazsan, bu sonuç kaçınılmaz olur’’ dedi.

FATURA FUTBOLCULARA

Fenerbahçe Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Bursaspor karşısında 2-0'lık galibiyeti koruyamayan futbolcularına yüklendi. Çok önemli bir avantajı kullanamadıklarını ifade eden Denizli, ‘‘Maçın, hakemin düdüğüyle bittiğini unutursan ve büyük takım gibi oynama felsefesinden uzaklaşırsan, bu sonuç kaçınılmaz olur’’ dedi.

BULUNMAZ FIRSAT

Skor 2-2 olana dek, oyunu kontrol altında tuttuklarını ve daha çok pozisyon bulduklarını belirten Denizli şöyle devam etti: ‘‘Bursaspor, 10 kişi kaldıktan sonra bütün riskleri göze aldı. Bu, bizim için bulunmaz fırsattı. Ancak biz, gol yenmemesi gereken pozisyonlarda gol yedik. İkinci golü yediğimiz pozisyonda barajda büyük hata yaptık.

ANORMAL SONUÇ

Maçtan önce 2-2'lik sonuç normal karşılanabilirdi. Ama bu koşullarda 2-2, anormal bir sonuçtur. Bursaspor bu sonuçla kupa maçına psikolojik olarak daha sağlıklı gelecek. Biz de bu konuda iyi konsantre olmalıyız. Baliç'i oyun gereği kenara aldım. Orta sahayı kalabalıklaştırmak amacıyla bu değişikliği yaptım.’’


Yorumları Göster
Yorumları Gizle