« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Barajı erken kuruyoruz

Milli takımlar teknik heyeti Avrupa’nın dört bir yanına dağılarak, yarınki rakibimiz Arnavutluk’u ve play-off’a kalmamız halindeki muhtemel rakiplerimizi takibe aldı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
MİLLİ takımlar teknik heyeti bir yandan Arnavutluk maçının hazırlığını yaparken, diğer taraftan play-off’a kalmamız halindeki muhtemel rakiplerimizi incelemeye başladı.

Teknik Direktör Fatih Terim’in yardımcısı Müfit Erkasap, geçtiğimiz cumartesi günü Ukrayna’ya giderek, grup lideri Ukrayna’nın Arnavutluk ile oynadığı maçı izledi. Erkasap, Arnavutluk hakkında topladığı bilgileri ve maçın kasetini Terim’e iletti. Milli takımlarda çalışan diğer antrenörler de baraj maçlarına kalmamız halindeki muhtemel rakiplerimizin yarın oynayacağı karşılaşmaları yerinde izleyecek. Buna göre Ünal Karaman İrlanda-İsviçre maçını, Abdullah Avcı Slovakya-Rusya’yı, Hayati Soydaş da Belarus-Norveç karşılaşmasını seyredip, rakiplerimiz hakkında bilgi toplayacak.

Fatih Terim, konuyla ilgili olarak, ‘Play-off’a katılmamız halindeki muhtemel rakiplerimizi izlememiz, dereyi görmeden paçayı sıvamak değil, tam tersi işimizi profesyonelce yapmaktır. Rakip olur olmaz, o ayrı konu. Biz gerekli şekilde onları da izlettiriyoruz’ yorumunu yaptı. İsmail ER

İZLENEN MAÇLAR

Ukrayna-Arnavutluk

Müfit Erkasap

İrlanda-İsviçre

Ünal Karaman

Slovakya-Rusya

Abdullah Avcı

Belarus-Norveç

Hayati Soydaş

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler