« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Banvit İtalya yolcusu

Beko Basketbol Ligi takımlarından Banvit'in genel menajeri Turgay Çataloluk, 26 Ağustos tarihinde 14 günlük kamp için İtalya'ya gideceklerini bildirdi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Çataloluk, AA muhabirine yaptığı açıklamada, şu anda altyapı ağırlıklı oyuncularla antrenman yaptıklarını, yabancı ve milli takımda bulunan sporcuların katılımıyla çalışmalara daha organize şekilde devam edeceklerini belirterek, geçen yılki kadroda birtakım değişiklikler yaptıklarını söyledi.

Bandırma Kırmızı'da geçen yıl başarılı bir sezon geçiren Şafak Edge ve Tufan Önen'i kadrolarına kattıklarını kaydeden Çataloluk, “Kadromuzda bulunan Erol Can Çinko ve İzzet Türkyılmaz'ı bu sene daha da fazla süreler vermeyi planlıyoruz. Son olarak da Dusan Cantekin'i transfer ettik” dedi.

Çataloluk, 26 Ağustos'ta 14 günlük kamp için İtalya'ya gideceklerini belirterek, “Burada 3 veya 4 hazırlık karşılaşması yapacağız. 12-16 Eylül'de Antalya'da Rixos Cup'da, Galatasaray Medical Park, Beşiktaş Milangaz, Anadolu Efes, Cibona Zagreb, Unics Kazan takımlarıyla karşılaşacağız. 20-22 Eylül arasında da kendi salonumuzda organize edeceğimiz TÜBAD turnuvasında mücadele edeceğiz” diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz