Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Bankacıya kaset şantajı

  Hürriyet Haber
  26 Mayıs 2011 - 13:27Son Güncelleme : 26 Mayıs 2011 - 13:29

  Ankara’da büyük bir finans kurumunda üst düzeyde çalışan C.Y. (32) adlı kişiyle birlikte grup seks yaptıkları öne sürülen B.K. (27) ve G.K. (20) adlı karı koca, gizlice kayıt ettikleri sevişme görüntülerini kullanarak C.Y.’den para istedikleri iddiasıyla tutuklandı.

  30 bin TL’lik senet

  Milliyet Gazetesi'nin haberine göre, bir finans kurumunda yönetici konumunda çalışan C.Y., bir süre önce Ulus’ta bir otel odasında B.K., eşi G.K. ve bir başka kadınla birlikte grup seks yaptı. B.K. ve G.K., otel odasına yerleştirdikleri gizli kamerayla C.Y.’nin haberi olmaksızın görüntüleri kaydetti. Otel odasındaki randevudan bir süre sonra C.Y. ile irtibat kuran genç çift, görüntüleri yayınlamama karşılığında 30 bin liralık senet aldı. B.K. ve G.K., daha sonra sürekli C.Y.’yi tehdit etmeye başladı. C.Y. de savcılığa başvurup şikâyetçi oldu. Ekipler, B.K. ve eşi G.K.’yi yakalayıp gözaltına aldı.

   

  B.K., C.Y. ile bir barda tanıştıklarını ve grup seks organizasyonu yaptıklarını anlatırken, C.Y. ile birçok kez borç para alıp verdiklerini de öne sürdü. En son verdiği 30 bin TL karşılığında C.Y.’den borç senedi aldığını söyleyen B.K., senedin vadesi gelmesine karşın borcunu tahsil edemediği için C.Y.’ye mesaj çektiğini iddia etti.

   

  İşten atıldı

  Sorguları tamamlanan B.K. ve G.K., tehdit ve şantaj iddiasıyla tutuklanarak cezaevine gönderildi. Polis genç çifte ait olan cep telefonları ve bilgisayarlarla porno içerikli 9 CD’ye el koydu. C.Y.’nin çalıştığı firmadaki işine son verildiği öğrenildi.

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı