Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bank Asya'da 4 haftanın programı açıklandı

Bank Asya 1. Lig'de 21, 22, 23 ve 24. hafta programları açıklandı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, Bank Asya 1. Ligde 21, 22, 23 ve 24. haftada oynanacak karşılaşmaların programı şöyle:
21. Hafta:
11 Şubat Cumartesi:
13.30 Boluspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Bolu Atatürk)
19.00 Karşıyaka-Kasımpaşa (Altay Alsancak)
12 Şubat Pazar:
13.30 Çaykur Rizespor-Elazığspor (Yeni Rize Şehir)
13.30 Giresunspor-Adanaspor (Giresun Atatürk)
13.30 İstanbul Güngörenspor-Göztepe (Mimar Yahya Baş)
13.30 Kartalspor-TKİ Tavşanlı Linyitspor (Kartal İlçe)
16.00 Konyaspor-Bucaspor (Konya Büyükşehir Belediye Atatürk)
19.00 Denizlispor-Kayseri Erciyesspor (Denizli Atatürk)
13 Şubat Pazartesi:
20.00 Sakaryaspor-Akhisar Belediyespor (Sakarya Atatürk)

22. Hafta:
18 Şubat Cumartesi:
13.30 Kayseri Erciyesspor-Karşıyaka (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi Yan Açık Saha)
16.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Akhisar Belediyespor (Kamil Ocak)
19.00 Kasımpaşa-Çaykur Rizespor(Recep Tayyip Erdoğan)
19 Şubat Pazar:
13.30 Elazığspor-İstanbul Güngörenspor (Elazığ Atatürk)
13.30 Konyaspor-Sakaryaspor (Konya Büyükşehir Belediye Atatürk)
13.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Denizlispor (Tavşanlı Ada)
16.00 Göztepe-Giresunspor (İzmir Atatürk)
19.00 Adanaspor-Boluspor (Adana 5 Ocak)
20 Şubat Pazartesi:
20.00 Bucaspor-Kartalspor (Yeni Buca)

23. Hafta:
25 Şubat Cumartesi:
13.30 Akhisar Belediyespor-Adanaspor (Akhisar Belediye)
19.00 Çaykur Rizespor-Kayseri Erciyesspor (Yeni Rize Şehir)
26 Şubat Pazar:
13.30 Denizlispor-Bucaspor (Denizli Atatürk)
13.30 İstanbul Güngörenspor-Kasımpaşa (Mimar Yahya Baş)
13.30 Giresunspor-Elazığspor (Giresun Atatürk)
13.30 Boluspor-Göztepe (Bolu Atatürk)
13.30 Kartalspor-Konyaspor (Kartal İlçe)
16.00 Karşıyaka-TKİ Tavşanlı Linyitspor (Altay Alsancak)
19.00 Sakaryaspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Sakarya Atatürk)

24. Hafta:
3 Mart Cumartesi:
13.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Çaykur Rizespor (Tavşanlı Ada)
16.00 Konyaspor-Denizlispor (Konya Büyükşehir Belediye Atatürk)
19.00 Kasımpaşa-Giresunspor (Recep Tayyip Erdoğan)
4 Mart Pazar:
13.30 Elazığspor-Boluspor (Elazığ Atatürk)
13.30 Kayseri Erciyesspor-İstanbul Güngörenspor (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi Yan Açık Saha)
13.30 Kartalspor-Sakaryaspor (Kartal İlçe)
16.00 Adanaspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Adana 5 Ocak)
19.00 Bucaspor-Karşıyaka (İzmir Atatürk)
5 Mart Pazartesi:
20.00 Göztepe-Akhisar Belediyespor (İzmir Atatürk)

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler