« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bank Asya 1.Lig'de 4 haftanın porgramı

Bank Asya 1. Lig'de 6, 7, 8 ve 9. hafta maçlarının programı belli oldu.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, Bank Asya 1. Lig'de 6, 7, 8 ve 9. hafta maçlarının programı şöyle:
6. Hafta:
14 Ekim Cuma:
20.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Sakaryaspor (Kamil Ocak)
15 Ekim Cumartesi:
13.30 Kayseri Erciyesspor-Çaykur Rizespor (Atatürk Spor Kompleksi Yan Açık Saha)
16.00 Bucaspor-Denizlispor (Yeni Bucaspor)
19.00 Adanaspor-Akhisar Belediyespor (Adana 5 Ocak)
16 Ekim Pazar:
13.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Karşıyaka (Tavşanlı Ada)
16.00 Kasımpaşa-İstanbul Güngörenspor (Recep Tayyip Erdoğan)
16.00 Elazığspor-Giresunspor (Elazığ Atatürk)
16.00 Konyaspor-Kartalspor (Büyükşehir Belediye Atatürk)
19.00 Göztepe-Boluspor (Atatürk)

7. Hafta:
19 Ekim Çarşamba:
13.30 İstanbul Güngörenspor-Kayseri Erciyesspor (Mimar Yahya Baş)
13.30 Akhisar Belediyespor-Göztepe (Akhisar Belediye)
17.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Adanaspor (Kamil Ocak)
17.45 Sakaryaspor-Kartalspor (Sakarya Atatürk)
20.00 Denizlispor-Konyaspor (Denizli Atatürk)
20 Ekim Perşembe:
13.30 Giresunspor-Kasımpaşa (Giresun Atatürk)
13.30 Boluspor-Elazığspor (Bolu Atatürk)
17.45 Karşıyaka-Bucaspor (Altay Alsancak)
20.00 Çaykur Rizespor-TKİ Tavşanlı Linyitspor (Yeni Rize Şehir)

8. Hafta:
22 Ekim Cumartesi:
13.30 Kartalspor-Denizlispor (Kartal İlçe)
19.00 Göztepe-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Atatürk)
23 Ekim Pazar:
13.30 Adanaspor-Sakaryaspor (Adana 5 Ocak)
13.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-İstanbul Güngörenspor (Tavşanlı Ada)
13.30 Elazığspor-Akhisar Belediyespor (Elazığ Atatürk)
16.00 Konyaspor-Karşıyaka (Büyükşehir Belediye Atatürk)
19.00 Bucaspor-Çaykur Rizespor (Yeni Buca Stadı)
24 Ekim Pazartesi:
13.30 Kayseri Erciyesspor-Giresunspor (Atatürk Spor Kompleksi Yan Açık Saha)
20.00 Kasımpaşa-Boluspor (Recep Tayyip Erdoğan)

9. Hafta:
29 Ekim Cumartesi
:
13.30 Boluspor-Kayseri Erciyesspor (Bolu Atatürk)
16.00 Karşıyaka-Kartalspor (Altay Alsancak)
19.00 Sakaryaspor-Denizlispor (Sakarya Atatürk)
30 Ekim Pazar:
13.30 Çaykur Rizespor-Konyaspor (Yeni Rize Şehir)
13.30 Akhisar Belediyespor-Kasımpaşa (Akhisar Belediye)
13.30 Giresunspor-TKİ Tavşanlı Linyitspor (Giresun Atatürk)
13.30 İstanbul Güngörenspor-Bucaspor (Mimar Yahya Baş)
16.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Elazığspor (Kamil Ocak)
19.00 Adanaspor-Göztepe (Adana 5 Ocak)

Bunları da Beğenebilirsiniz