BALIKESİR HABERLERİ

Bandırma'da "Uyuşturucuya Hayır" etkinliği

AA / Ahmet Pesen
27.02.2016 - 16:24Son Güncelleme :
AA / Ahmet Pesen

BALIKESİR (AA) - Bandırma Çınarlı Çağdaş Gençlik Derneği tarafından "Uyuşturucuya Hayır" başlıklı etkinlik yapıldı.

Cumhuriyet Meydanı'ndaki etkinlikte konuşan Dernek Başkanı Eyüp Demirezen, madde bağımlığının arttığını ve kullanım yaşının düştüğünü söyledi.

Uyuşturucu bağımlılığına karşı bazı önlemler alınması ve mücadele yöntemlerinin geliştirilmesi gerektiğini belirten Demirezen, şöyle konuştu:

"Madde bağımlılığına karşı devletin, sivil toplum kuruluşlarının çaba içinde olması gerekiyor. Yapılan çalışmalar yadsınamaz ancak ne kadar keskin önlemler alınsa da çeşitli mücadele yolları geliştirilse de uyuşturucu belası canımızı yakmaya devam ediyor. Hayatlarımızı gözümüzü kırpmadan feda edeceğimiz evlatlarımızı uyuşturucuya kurban etmeyelim. Gelin uyuşturucu ile beraber mücadele edelim."

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Balıkesir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Balıkesir ilinden Bandırma'da "Uyuşturucuya Hayır" etkinliği hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Şubat 2016 tarihinde saat 16 24’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bandırma'da "Uyuşturucuya Hayır" etkinliği haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı