BURSA HABERLERİ

Bandırma Devlet Hastanesi Hekim Kadrosu Güçleniyor

IHA
26.10.2015 - 18:47Son Güncelleme :

BANDIRMA DEVLET HASTANESİ, HİZMET KALİTESİNDE YAKALADIĞI BAŞARIYI DAHA DA ARTIRMAK İÇİN 8 YENİ UZMAN VE 5 PRATİSYEN HEKİMİ KADROSUNA KATTI.

IHA

Bandırma Devlet Hastanesi, hizmet kalitesinde yakaladığı başarıyı daha da artırmak için 8 yeni uzman ve 5 pratisyen hekimi kadrosuna kattı.
Hastane yöneticisi ve Başhekimi Uz. Dr. Muzaffer Şenveli, “Hastanemize yeni tayin olan arkadaşlarımız Psikiyatri Uzmanı Deniz Yıldız, Kadın Hastalıkları Uzmanı Alihan Tığlı, Dahiliye Uzmanı Sezai Kalkan, Radyoloji Uzmanı Yavuz Yıldız, Göz Hastalıkları Uzmanı Fikret Dengeşik, Üroloji Uzmanı Umut Turan, K.B.B Uzmanı Tuncay Tanış, Çocuk Hastalıkları Uzmanı Dr. Behram Azizi, Tabip Dr. Hacı Altay, Tabip Dr. Hüseyin Gülşen, Tabip Dr. Dilara Keskinbalta, Tabip Dr. Nilay Aktar ve Tabip Dr. Zeynep Karaoğlu görevlerine başladı. Yeni atanan 8 uzman hekim ve 5 pratisyen hekim arkadaşımız ile birlikte uzman doktor sayımız 76’ya, acil polikliniğinde görev yapacak olan pratisyen hekim sayımız ise 15’e ulaştı. Vatandaşlarımıza daha hızlı, daha kaliteli ve daha modern sağlık hizmeti verebilmek için ekip arkadaşlarımızla birlikte büyük bir gayretle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Aslında hekim kadromuzdaki bu değişim ve güçlendirme çalışmalarımız bir yıldır devam ediyor. Mevcut kadromuzda görev yapan toplam 91 hekim arkadaşımızın 41’i son bir yıl içerisinde hastanemiz bünyesine katıldı” diye bilgi verdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bursa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bursa ilinden Bandırma Devlet Hastanesi Hekim Kadrosu Güçleniyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 18 47’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bandırma Devlet Hastanesi Hekim Kadrosu Güçleniyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı