« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bandırma Banvit galibiyetle başlamak istiyor

Beko Basketbol Ligi takımlarından Bandırma Banvitspor'un Genel Menajeri Turgay Çataloluk, Galatasaray Cafe Crown'u yenerek, sezona iyi bir başlangıç yapmak istediklerini bildirdi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Turgay Çataloluk, yaptığı açıklamada, sezon öncesi Türkiye Kupası 1. kademe maçlarında istediklerini alarak, bir üst tura çıktıklarını söyledi.

Galatasaray Cafe Crown ile pazar günü deplasmanda karşılaşacaklarını hatırlatan Çataloluk, “Rakibimiz, bu yıl yaptığı flaş transferlerle kadrosunu güçlendirdi ve onlar da bizim gibi sezona iyi bir başlangıç yapmak istiyorlar. Hedefimiz, Galatasaray Cafe Crown'u yenerek, sezona iyi bir başlangıç yapmak” dedi.

Antrenör Selçuk Ernak da sezon öncesi iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini ifade ederek, “Sezon öncesi yurt içi ve dışında katıldığımız turnuvalar, tamamı yenilenen kadromuzu tanımamızda faydalı oldu. Nitekim Türkiye Kupası'nda da bunun meyvesini aldık. Şimdi hedefimiz, Galatasaray Cafe Crown maçından galibiyetle ayrılarak yeni sezona iyi bir başlangıç yapmak” diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler