« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Bana yapılanlar utanç verici"

Beşiktaş'ta kendisine kulüp bulması istenen Portekizli yıldız Ricardo Quaresma, son zamanlarda yaşadıklarını hak etmediğini söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

NTV Spor'a açıklamalarda bulunan Ricardo Quaresma, kulübün kendisine yaklaşımının yanlış olduğunu ve kendisiyle hiçbir yöneticinin görüşmediğini ifade ederek, "Beşiktaş’tan ayrılmak istemezdim, ancak kulübün bana yaklaşımı çok yanlıştı. Basında çıkan bir çok haber oldu. Kulübün benimle görüştüğü, indirim istediği ve buna benzer haberler gerçeği yansıtmıyor. Benimle kimse konuşmadı. İndirim konusunu önceden konuşmamız lazımdı. Ben bugüne kadar kulübe hep yapıcı olmaya çalıştım, ancak kulüp aynı şekilde bana bir yaklaşım göstermedi" dedi.

ESCUDE: ONUR VE GURUR DUYUYORUM

"AYBABA HAKKINDA YORUM YAPAMAM, TANIMIYORUM"

Siyah-beyazlı ekibin yeni teknik direktörü Samet Aybaba'yı tanımadığını söyleyen Quaresma, "Bir şey düşünmüyorum, çünkü kendisini tanımıyorum. Tanımadığım, hiç konuşmadığım biri hakkında yorum yapamam. Ancak kendisi de beni tanımamasına rağmen bu kanıya nereden vardı bilemiyorum" diye konuştu.

"BEŞİKTAŞ TARAFTARI, HAYATIMDA GÖRDÜĞÜM EN İYİ TARAFTAR"

İstanbul'a geldiği ilk günden bu yana kendisine destek olan siyah-beyazlı taraftara teşekkür eden Portekizli yıldız, "Bana gösterdikleri sevgi ve ilgi için çok teşekkür ediyorum. Geldiğim günden bu yana bana hep yakın davrandılar. Hayatımdaki en iyi taraftar diyebilirim. Onlara kalpten teşekkür ediyorum. Gönül isterdi ki; futbolu da bu taraftarın tezahüratları altında bırakayım. Ancak şu anki yönetim ve teknik direktör ile bunun mümkün olmadığını görüyoruz" ifadelerini kullandı.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler