GeriFutbol Bana tezgah kurdular
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bana tezgah kurdular

Bana tezgah kurdular
refid:15108650 ilişkili resim dosyası

Duayen Orhan Yüce’nin kendisi ile ilgili sözlerine cevap veren Yiğit Şardan, “Özhan Canaydın döneminde camiadan bazı kişiler kulüpte yönetici olmamam için tezgah kurdu” dedi.

GALATASARAY Başkan Yardımcısı Yiğit Şardan, kulübün duayenlerinden Orhan Yüce’nin, kendisi hakkında Hürriyet’e yaptığı açıklamalara cevap verdi. Şardan, Yüce’nin verdiği röportajda yer alan üç konuya dikkat çekmek istediğini belirterek şunları söyledi:

“Birincisi, benim rahmetli Özhan Canaydın ile ilgili olarak söylediğim tek şey; ‘yalan söylüyorlar’ sözüdür. Benim ağzımdan çıktığı iddia edilen diğer sözlerin hiçbiri bana ait değildir. Yalan söylüyorlar dememin sebebi de kulübün hesapları hakkında yanlış beyanlar yapılmasıdır. Söylemediğim sözlerden dolayı beni, Orhan Yüce’nin başkanlık yaptığı disiplin kuruluna sevkettiler. Kurul da bana ihraç cezası verdi. Daha sonra mahkemeye başvurarak disiplin cezasını sildirdim. Galatasaray’a yönetici olmamam için bu tezgahı kuranların kim olduğunu biliyorum.

İkinci konu; Galatasaray’da iki tip insan vardır. Birincisi, imkanı olmasına rağmen Galatasaray için hiçbir şey yapmayanlar; ikincisi ise kulübe verecek hiçbir şeyleri olmadan yöneticiliğe soyunanlar. Ben bu iki gruba da mensup değilim.
Üçüncü konu ise Hasan Şaş ve Hakan Şükür ile ilgilidir. Ben her ikisinden de kırgınlıkları unutup ait oldukları camia ile kucaklaşmalarını istedim. Onun dışında Hasan Şaş ve Hakan Şükür’e en ufak bir serzenişim olmamıştır.”
Yorumları Göster
Yorumları Gizle