Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bana süperleri alın

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Toshack, önümüzdeki sezon için transfer edilmesini istediği futbolcuların listesini Başkan Seba'ya verdi. Galli hocanın listesinde G.Saraylı B.Hakan, Tugay, Bursasporlu Baliç, Samsunspor'dan Cenk ve Celil ile G.Antepspor'dan Ayhan bulunuyor.

ATEŞ GİBİ

Beşiktaş'ı ateş gibi bir transfer sezonu bekliyor. Öncelikle sezon sonunda sözleşmeleri bitecek 14 futbolcunun durumu kadar Toshack'ın istediği futbolcuların listesi de yönetimi bir hayli terletecek. Yeni sezona güçlü kadro ile başlamayı amaçlayan Toshack'ın Beşiktaş yönetimine sunduğu rapordaki isimlerin her biri başlı başına bir takım.

PROFESYONEL

Toshack'ın rapordaki isimlerin başında G.Saraylı B.Hakan geliyor. Bu futbolcu için ‘‘Gerçek bir profesyonel’’ diyen Toshack, ayrıca bir başka G.Saraylı Tugay'ı da ‘‘Çok beğendiği’’ futbolcular listesinde baş köşeye koyuyor. Başarılı bir sezon geçiren ve attığı gollerle her hafta gündeme gelen Bursasporlu Baliç, Toshack'ın listesindeki bir başka yıldız.

ISRARCI DEĞİL

Ancak, Toshack bu futbolcunun transferinde ısrarcı değil. Ne var ki, çevresi Baliç'in iyi futbolcu olduğunu ve Beşiktaş'ın ondan uzun yıllar yararlanacağı görüşünde birleşiyor. Toshack'ın Samsunspor'dan istediği iki futbolcu var. Biri Celil, diğeri Cenk. Bu isteğini sezon ortasında da tekrarlayan Galli hoca, G.Antepspor'dan Ayhan'ı da çok istiyor.

ARTIK TANIYOR

Toshack, yönetime sunduğu raporda, Türkiye'deki ilk yılında futbolcuları ve ligimizi tanıdığını belirttikten sonra, bu isimlerin oluşturacağı güçlü bir Beşiktaş yaratmak istediğini de sözlerine ekledi. Bu arada, Galli hocanın listesinde 3 yabancı yer alıyor.

ÜÇ YABANCI

Bunlardan ilki İspanya'nın Compestela takımında oynayan Arjantin Milli Takımı'nın golcüsü Ohen Nusa. Diğeri Hercules takımındaki defans oyuncusu Pavlicic. Fransa'nın Strasbourg takımındaki Nouma da Toshack'ın istediği başka yabancı. Galli hoca, Trabzon'un genç kalecisi Metin'in Beşiktaş'a transferini önerdi.Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler