« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bana dua etsinler

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Alpay, transferiyle Beşiktaş'a büyük para kazandırdığını söyledi

F.bahçe'ye aldığı paranın karşılığını başarılı futbolla ödeyeceğini belirten defans oyuncusu Alpay, ‘‘Johnson ve Ogün'ün de olduğu mükemmel defansla kimseye geçit vermeyiz. Aziz Yıldırım'a söz verdim, şampiyonluk için varımı yoğumu ortaya koyacağım’’ dedi.

<ı>Para kazandırdım

Fenerbahçeli Alpay Özalan, transferiyle Beşiktaş'a büyük bir maddi kaynak yarattığını söyledi. Alpay, ‘‘Beşiktaş'ın bana dua etmesi lazım. Benden çok büyük miktarda para kazandılar. Ben de formasını giydiğim sürece Beşiktaş'a çok şeyler verdiğime inanıyorum. Şimdi ise Fenerbahçe'nin başarısı için ter dökeceğim’’ dedi.

<ı>Şampiyonluk sözü verdim

Sinirli bir yapıya sahip olduğunu belirten Alpay, ‘‘Çok sinirliyim ama aynı zamanda savaşçıyım. Savaşmayı seviyorum. Fenerbahçe'den aldığım paranın karşılığı ödeyeceğim. Şampiyonluk için varımı yoğumu ortaya koyacağım. Çünkü başkan Aziz Yıldırım'a söz verdim’’ diye konuştu.

<ı>Bu defansı geçemezler

Almanya'da iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerine değinen Alpay şunları söyledi: ‘‘Aziz Yıldırım çok güçlü bir kadro oluşturdu. Her mevkide ikişer adam var. Şu anda benimli birlikte defansta onayacak olan Johnson mükemmel birisi. Ogün de sezonun ilk maçına yetişecek. Bu mükemmel defansla kimseye geçit vermeyeceğiz.’’

<ı>Tek ihtiyacım destek

Takımın başında yerli bir çalıştırıcının olmasının kendileri için büyük şans olarak niteleyen Alpay sözlerini şöyle noktaladı: ‘‘Yerli hocaya her türlü sıkıntımızı rahatlıkla anlatabiliyoruz. Başarılı olmamak için hiçbir neden yok. Benim tek ihtiyacım taraftar desteği. Onlar bana destek verdikçe performansım daha da artacak.’’
Bunları da Beğenebilirsiniz