Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Muska cinayeti

  Çetin AYDIN/İSTANBUL
  15.08.2017 - 06:16 | Son Güncelleme:

  İstanbul’da tekstilci Serdal Aslan, psikolojik rahatsızlığı için muska yazdırdı. Durumunda düzelme olmayınca dolandırıldığını söyleyerek muskayı yazan kadından parasını istedi. Bu duruma sinirlenen kadının kocası tarafından kurşunlanarak öldürüldü.

  İstanbul’da psikolojik rahatsızlığı olan tekstilci Serdal Aslan, durumunu arkadaşlarına anlattı. Aslan’ın işyerinden tanıdığı G.E., muska yazdırmasının işe yarayabileceğini söyledi. Muska cinayeti
  G.E., 3 çocuk babası Aslan’ı Neslihan K. ile tanıştırdı. Neslihan K’ya para veren Aslan muska yazdırdı. Ancak zaman geçmesine rağmen durumunda bir değişiklik olmadı. Bunun üzerine dolandırıldığını düşünen Serdal Aslan, parasını geri istedi. Ancak Neslihan K., aldığı parayı iade etmedi.

  İkili arasında tartışmalar yaşanınca Neslihan K.’nın kocasının durumdan haberi oldu. İddiaya göre, karısı ile yaşanan tartışmalara sinirlenen Necmi K., Serdal Aslan ile görüşmek istedi. İkili Sarıyer Huzur Mahallesi Karaoğlanoğlu Caddesi üzerinde buluşmak için anlaştı. Necmi K., oğlunu da yanına alarak görüşmeye gitti. Bu sırada muska parası yüzünden başlayan tartışma kavgaya dönüştü. Bu sırada Necmi K., tabancasını çekerek Serdal Aslan’a ateş etti. Serdal Aslan, kaçmaya çalıştı ancak göğsüne isabet eden kurşunla yere yığıldı. Serdal Aslan olay yerinde ölürken saldırı sırasında olayla ilgisi olmayan bir kişi de vücuduna isabet eden kurşunla yaralandı.

  Muska cinayeti

  Necmi K. ve olay yerine pompalı tüfekle geldiği belirlenen oğlu Mustafa K. gözaltına alındıktan sonra çıkarıldıkları adliyede tutuklanarak cezaevine gönderildi.

  Etiketler: Cinayet
  

  EN ÇOK OKUNANLAR

   Sayfa Başı