« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bana 24 saat verin

Sevilla’nın kaptanı Jose Navarro’nun dün telefonla görüştüğü Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu Celal Kolot’a, "Bana kulübümle olan sorunlarımı gidermek için 24 saat süre verin" dediği öğrenildi.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME
BEŞİKTAŞ, Navarro transferinde sona yaklaştı. Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu Celal Kolot, dün telefonla görüştükleri Sevilla’nın kaptanının kendilerinden 24 saat süre istediğini açıkladı. İngiltere, Almanya, İngiltere ve İspanya’dan birçok yıldız Beşiktaş’a gelmek için haber gönderdiğini belirten Colot, "Ancak, hocamız ısrarla Navarro’nun alınmasını istedi. Biz de dün kendisiyle bir telefon görüşmesi yaptık. Navarro kulübü ile sorunlarını gidermek için bizden 24 saat süre istedi. Biz, kendisine 48 saat zaman tanıdık" dedi.

Navarro’nun çok önemli bir oyuncu olduğunu, UEFA Kupası’nı üst üste iki kez kazanan Sevilla’nın kaptanına İspanya’dan başka teklifler de olduğunu söyleyen Kolot, "Kulübü bonservis ücretini yüksek tutup, zorluk çıkarıyor. Amacımız böylesine profesyonel bir oyuncuyu Beşiktaş’a kazandırmak" diye konuştu.

Faye ile ilgimiz yok

Real Madrid’de forma giyen Helguera’nın menajerinin kendileriyle temas kurup bu oyuncunun gelmek istediğini belirttiğini ifade eden Kolot, teknik direktör Ertuğrul Sağlam’ın bu transfere sıcak bakmaması nedeniyle dikkate almadıklarını vurguladı.

Bolton’un Senegalli futbolcusu Faye ile ilgilenmediklerini açıklayan Celal Kolot, "29 yaşındaki bu futbolcu için 4,5 milyon Euro bonservis ücreti istendiği yazıldı. Bizim böyle bir transfer girişimimiz olmadı. İngiliz gazetelerinin haberleri gerçeği yansıtmıyor" diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz