Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Balotelli alemde annesi geçim derdinde

Alışveriş yaptıktan sonra görüntülenen Balotelli'nin annesinin kazandığı ücret, yıldız oyuncunun saatlik ücretinin 119'da 1'i...

Koray DURKAL
SON GÜNCELLEME

Oynadığı futbolun yanı sıra enteresan hayat hikâyesi ve yaptıklarıyla futbolseverlerin yeni gözdesi olan Mario Balotelli’nin biyolojik annesi Rose Barwuah’ın saati 6 Pound’dan araba temizleyerek hayatını sürdürmeye çalıştığı ortaya çıktı. Daily Mail’in yaptığı haberde, mütevazı bir yaşam süren ve her gün 11 numaralı otobüsle işe gidip gelen Barwuah’ın, oğlu Balotelli’nin zenginliğinden sadece birkaç kilometre uzakta olduğu görüntülendi.

/images/100/0x0/55eb0cf8f018fbb8f8a7d0fa

Mario Balotelli annesini bir kaç kez ziyaret etti

Haftada beş gün çalışan ve saatte 6 Paund kazanan Barwuah, oğluna biraz daha yakın olabilmek adına Manchester’a taşınmıştı. Manchester City kulübünden haftalık 120 bin Pound kazanan ve bir haftalık ücretiyle Bentley Continental satın alabilen İtalyan forvet, annesini küçük evinde birkaç kez ziyaret etmekle yetindi. Rose Barwuah, Brescia’da küçük bir dairede yoksulluk içinde yaşarken, 2 yaşındaki Mario’yu evlatlık olarak şimdiki ailesine vermişti.

Onun hayatını bozmayı kesinlikle istemiyorum”

Alderly Edge’de seçkin insanlarla bir arada yaşayan Balotelli’nin aksine Barwuah düşük gelirli insanların yaşadığı Wythenshawe mahallesinde yaşıyor. Rose sadece oğluna yakın olmak istediğini ve derdinin para olmadığını söylerken, “Onun bir hayatı var aynı şekilde benim de bir hayatım var. Bunu bozmak için burada değilim” demişti.


Bunları da Beğenebilirsiniz